مدیرکل حج و زیارت اصفهان
مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: اولویت‌های جدید حج تمتع هیچ محدودیتی برای استان اصفهان ندارد و دارندگان اسناد ودیعه تا شهریور ۸۵ حج تمتع در استان اصفهان هم می‌توانند به بانک‌ها مراجعه کنند.
​رئیس اتحادیه دوچرخه و موتورسیکلت اصفهان خبر داد:
رئیس اتحادیه دوچرخه و موتورسیکلت اصفهان از کلنگ زنی مجتمع تخصصی دوچرخه و موتورسیکلت در آینده نزدیک خبر داد پیش بینی کرد ساخت این مجتمع در دوسال آینده به اتمام برسد.
مشاور عالی شهردار اصفهان
مشاور عالی شهردار اصفهان با ابراز خرسندی از عزم جدی مدیریت شهری اصفهان برای بهره برداری هر چه سریعتر از خط یک قطارشهری اصفهان، گفت: طی چند روز آینده فاصله زمان حرکت قطارشهری اصفهان از نیم ساعت به کمتر از 15 دقیقه کاهش می یابد.
رييس پليس فتاي اصفهان:
فردي كه با راه اندازي وب سايتي تحت عنوان همسريابي اقدام به كلاهبرداري از كاربران كرده و با سرقت اطلاعات بانكي به صورت غيرمجاز از حساب آنان برداشت می‌کرد توسط پليس فتا استان اصفهان شناسائي و دستگير شد.
مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: تا پایان اردیبهشت‌ماه ۵ هتل به ظرفیت‌های اقامتی استان اصفهان اضافه می‌شود که اکنون در مرحله تجهیز هستند.
معاون استاندار اصفهان:
معاون استاندار اصفهان با اشاره به تحول عظیم در روند ساخت متروی اصفهان در سال‌های گذشته گفت: در سال‌های گذشته پیشرفت‌های بزرگی در ساخت قطارشهری اصفهان صورت گرفته و بدون شک امسال کل خط یک قطارشهری به بهره‌برداری می‌رسد.
جانشین فرمانده انتظامی اصفهان
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: طرح برخورد با خودروهای مزاحم در اصفهان همچنان با جدیت در حال اجراست و هم‌اکنون ۱۰ تا ۲۵ خودرو در هفته در این زمینه توقیف و جریمه می‌شوند.
۶۳ گسل فعال در نزدیکی اصفهان شناسایی شده است/چهار هزار هکتار بافت فرسوده اصفهان را تهدید می‌کند
سروقامتانی که روزی افتخار شهر اصفهان بودند امروز به دنبال بی‌توجهی‌ها به تهدیدی برای این شهر تبدیل شده‌اند و بنابر گزارش ها ۳۰ هزار خانه تاریخی در اصفهان به مخروبه تبدیل شده‌ است.
عقیم‌سازی ۷۰۰ سگ   ولگرد در سال گذشته/ طرح سگ کشی در اصفهان لغو شده است
رئیس اداره خدمات شهری شهرداری اصفهان:
رئیس اداره خدمات شهری شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه در سال ۹۵ حدود یک هزار و ۹۷۷ سگ در شهر اصفهان زنده گیری شده است، گفت: از این تعداد حدود ۷۰۰ سگ عقیم سازی شدند.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره به تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز و آزادسازی حریم و بستر رودخانه‌های استان و رودخانه زاینده‌رود، گفت: بیش از 187 هکتار از این اراضی آزادسازی شد.
صفحه  از ۷۲۴