آموزش رانندگی با چاشنی خالی کردن جیب!
تابناک: اینکه چه ارگانی یا چه کسانی باید نظارت کند بر پول های بی رویه ای که آموزشگاه دریافت می کنند و به اسم قانون تمام می کنند که حتی اگر قانون هم اینگونه باشد نیاز به تجدید نظر دارد.
رشد خشونت های خانگی در اصفهان!
تابناک: در چند سال اخیر به گفته کارشناس دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی بهزيستي استان اصفهان با رشد خشونت های خانگی در اصفهان مواجهیم که بیشترین خشونت ها همسر آزاری و کودک آزاری است.
تعداد دانش آموزان معتاد در اصفهان کمتر از میانگین کشوری
تابناک: مشاور دبیرکل و مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: تجربه مصرف مواد مخدر در دانش‌آموزان اصفهانی پائین‌تر از میانگین کشوری
تیشه به ریشه درختان تاغ آران و بیدگل توسط قاچاقیان!
تابناک: بیش از 3 هزار اصله درخت تاغ توسط قاچاقچیان در آران و بیدگل قطع شد که با این روند تیغه به ریشه این نوع از درختان زده میشود.
نجات مرد 45 ساله از دل چاه توسط آتش نشانان
تابناک:پس از رسیدن اکیپ به محل شاهدگیر افتادن شخصی 45 ساله داخل چاه به عمق 20 متری بودند که بلافاصله با استفاده از بروزترین تجهیزات امداد و نجات چاه نسبت به برپایی کارگاه عملیاتی اقدام و با فرود یکی از پرسنل عملیاتی به داخل چاه در کمترین زمان ممکن نسبت به بالاکشی شخص مذکور اقدام و مورد رفع خطر شد.
حاج رحیمیان از ثبت احوال اصفهان رفت!
تابناک: مراسم تکریم و پاسداشت مدیر کل اسبق ثبت احوال استان و معارفه مدیر کل جدید پیش از ظهر امروز در سالن کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار شد.
صفحه  از ۷۰۰