استاندار اصفهان با انتقاد از این موضوع که چرا برخی رسانه‌ها و افراد بدون آگاهی اصفهان را پایتخت معضلات اجتماعی معرفی می‌کنند، تاکید کرد: اصفهان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی است و لاغیر؛ اصفهان نه پایتخت معضلات اجتماعی است و نه اینگونه که می گویند اوضاع بدی دارد ما در اعتیاد رتبه 19 در کشور و در طلاق رتبه 18 هم را داریم.
از دست رفتن آب بدن را دی هیدریشن می نامند که علت خشک شدن پوست است.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، شورا است ولی یک نفر در آن تصمیم می‌گیرد/ قول استاندار اصفهان به عکاسان
استاندار اصفهان:
تابناک: استاندار اصفهان در خصوص اتفاقات رسانه‌ای نماز عید فطر اصفهان، گفت: سخنران، محل‌ها و غیر با استانداری هماهنگ نمی‌شود و ما هم به این موضوعات انتقاد داریم.
وقتی مشاوران املاک جای سازمان میراث فرهنگی می نشینند/ چراغ روشن
تابناک: اجاره خانه های مبله برای یک شب یا بیشتر حتی با یک سرچ ساده در اینترنت هم قابل دسترسی است و هرچه در سایت "خانه مسافر" سازمان میراث فرهنگی، خانه ای برای اجاره مسافران پیدا نمی شود اما وبسایت های دست چندم، منویی کامل از خانه هایی که با واسطه مشاوران املاک به گردشگران اجاره داده می شود، وجود دارد!.
استاندار اصفهان با بیان اینکه ممانعت از ورود عکاسان خبری به مراسم نماز عید فطر اتفاق خوبی نبود، گفت: با توجه به اینکه مصلی در حوزه مدیریت استانداری است به دوستان مصلی توصیه می‌کنم که جایگاه ویژه‌ای را برای عکاسان خبری و خبرنگاران در مصلی تعبیه کنند.
زمان برگزاری چهارمین مرحله آزمون استخدام دستگاه های اجرایی اعلام شد.
مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال 96 و دوره های بدون آزمون (استعدادهای درخشان ) این مقطع تا پایان روز شنبه 17 تیر ماه تمدید شد .
مواردی از قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری از سوی سازمان سنجش اعلام شد.
ناحیه ی پایین شکم و پهلوها دو قسمتی هستند که با ورزش و رژیم غذایی به سختی لاغر می‌شوند. بعضی افراد روزهای متمادی از جدیدترین وسایل لاغری شکم استفاده می‌کنند، در حالیکه هیچ‌کدام از این روش‌ها برای لاغر کردن شکم موثر نیست.
بخشی از پالایشگاه اصفهان که گویا انبار گوگرد این واحد است، امروز در آتش سوخت.
صفحه  از ۷۵۷