رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش تهران را به مقصد سئول پایتخت کره جنوبی ترک کرد.
صبح امروز با وجود حضور عكاسان رسانه‌های خبری اصفهان از ساعتی قبل از برگزاری مراسم نماز عيد فطر در مصلی اصفهان، مسؤولان برگزاری مراسم مانع عکاسی از این مراسم معنوی شدند.
سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده‌ محترم نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخشی از یک گفت‌وگو یادآور شد: پایه‌گذار صنعت موشکی کشور مقام معظم رهبری است.
رهبر انقلاب با بیان اینکه آتش‌به اختیار به معنای کارخودجوش فرهنگی تمیز است، گفتند: آتش به اختیار به معنای بی‌قانونی، فحاشی و مدیون کردن جریان انقلابی نیست.
به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات یک‌هزار و چهل و نُه نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان شمالی از بازگشت وجوه اختلاس 2 میلیارد ریالی به بیت المال خبر داد.
سرانجامِ جمنا در اغماست. جبهه‌ای که یک‌شبه و به طمع تصاحب نتیجه انتخابات به نفع اصولگرایان برپا شده بود، احتمال دارد یک‌شبه هم برچیده شود.
عبدالله نوری به اهانت به رییس‌جمهور و برخی مسئولان، در راهپیمایی روز قدس واکنش نشان داد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی از آیت الله مظاهری عیادت کردند
تابناک: رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح شنبه با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت الله حاج حسین مظاهری رئیس حوزه علمیه اصفهان عیادت کردند.
سخنگوی وزارت امور خارجه طرح ناکام حمله تروریستی به بیت‌الله‌الحرام را به شدت محکوم و تاکید کرد: تروریسم دین، مذهب، جغرافیا، نژاد و ملیت نمی‌شناسد و برای رسیدن به اهداف شوم خود حتی مقدس‌ترین مکان مسلمانان جهان را می‌تواند نشانه رود.
صفحه  از ۷۰۹