در آئين كلنگ زني احداث بانددوم دامنه- خوانسار- گلپايگان به سمت خمين اين محور يكي از اولويتهاي راهسازي جهت تسهيل در ارتباط بين شهرستاني و به منظور جلوگيري از تصادفات رخ به رخ معرفي شد.
کار دغدغه هر جوان ایرانی در شرایط فعلی است که در چنین شرایطی واگذاری بخش رستوران قطارهای مسافربری ما به شرکت اتریشی داغی است که با هیچ مرحمی نمی‌توان آن را مداوا کرد.
مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن تشریح آخرین وضعیت کارخانه ارج از احتمال واگذاری آن تا یک ماه آینده خبر داد.
زمان دقیق ثبت نام سری جدید مشمولین سهام عدالت بعد از سامانه‌دهی سری قبلی و پرداخت سود در نیمه دوم سال صورت خواهد گرفت.
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان گفت: پس از گذشت 38 سال از عمر انقلاب اسلامی، هنوز برای سنددار شدن منازل در30 شهرزیر 25 هزار نفر جمعیت استان اصفهان هیچ اتفاقی نیفتاده و این نشان می دهد در برخی مناطق استان، هنوز اهمیت تثبیت هویت ملک برای افراد مشخص نشده است.
واقعیت‌های بازار کار ایران در بخش روابط کار میان کارگران و کارفرمایان نشان می‌دهد که به دلیل افزایش دامنه‌های رکود در اقتصاد کشور، پرونده‌های تشکیل شده در هیأت حل اختلاف افزایش چشمگیری داشته است.
با پیدا شدن جسد دو کودک در شهرستان‌های آذرشهر و عجب‌شیر، شمار جانباختگان سیل در آذرشهر به 20 و در عجب شیر نیز به 20 نفر رسید. به این ترتیب با احتساب فوتی‌های سقز و بانه (5 نفر) جمع کشته‌های سیل آذربایجان و کردستان تاکنون 45 نفر است. همچنین به گفته صمدی راد، در حال حاضر و بنا به اطلاعات موجود تنها یک کودک مفقودی در روستای چنار عجیب شیر وجود دارد که جسد وی تاکنون کشف نشده است.
صفحه  از ۴۶۰