خالد الفلیح، وزیر انرژی عربستان سعودی روز جمعه اعلام کرد که تولیدکنندگان عضو و غیر عضو سازمان کشور های صادر کننده نفت (اوپک)، در ماه ژانویه، روزانه ۱.۵ میلیون بشکه از تولید خود کاسته اند. میزان توافق شده میان تولیدکنندگان، کاهش ۱.۷ میلیون بشکه در روز است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برنامه‌های این وزارتخانه برای تولید‌های و کارگران بیکار شده پلاسکو گفت: به دارندگان کارگاه‌های تولیدی در پلاسکو با هماهنگی استانداری وام 100 میلیونی با بهره 4 درصد داده می‌شود.
وقتی بازرسین اتحادیه‌ها تنها با قیمت‌ها مشکل دارند
تابناک: اصفهان مملوء از اتحادیه‌های مختلف است و هر اتحادیه تمام هم و غمش نظارت روی قیمت‌ها است و نه کیفیت محصولات و نه بررسی قیمت‌ها که آیا با نوع کیفیت محصول همخوانی دارد یا خیر بلکه تنها اگر قیمت کالا از این چک لیستی که در اختیار دارد به هر دلیلی بالاتر باشد، جریمه می‌شود.
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت:‌ احتمالاً یک مخزن اصلی گازوئیل در طبقات فوقانی وجود داشته است که نگران انفجار آن هستیم.
منابع آگاه گفتند، رویال بانک اسکاتلند به دلیل عدم تمایل به وارد شدن به فعالیت های پرریسک تجاری، تلاش های دولت انگلیس به عنوان یکی از سهامداران اصلی این بانک برای استفاده از ظرفیت این بانک جهت تسهیل تجارت با ایران را نپذیرفته است.
حداقل عیدی کارگران امسال یک میلیون و ۶۲۴ هزار تومان و حداکثر ۲ میلیون و ۴۳۶ هزار تومان خواهد بود.
در مثلث آتش، ارزان‌ترين جزء، هوا است و به آساني مي‌توان به بهترين نحو آن را براي موتور خودرو تامين كرد در حالي كه صرفه‌جويي اشتباه در اين مورد، خسارات پرهزينه‌اي به دنبال خواهد داشت.
تابناک:۱۲۰ واحد سبزی خرد کنی در اصفهان فعالیت می کنند و فعالیت این واحدها باعث افزایش گرایش مردم به مصرف سبزی نیز شده است.
رئیس اتحادیه صنف میوه و سبزی اصفهان مطرح کرد:
تابناک: امسال به دلیل سرمازدگی، پرتقال شمال نداشتیم و پرتقال‌هایی که هم اکنون در سطح بازار موجود است، پرتقال جنوب است که تا یک ماه دیگر این پرتقال‌ها تمام می‌شود.
طلاسازان اصفهان انگیزه‌ای برای ساخت ندارند!
طلاهای خارجی جایگزین طلای ایرانی شده است؛
تابناک: تحمیل مالیات‌های سنگین بر طلاسازان باعث شده که طلاهای خارجی جایگزین طلا داخل شود.
صفحه  از ۴۴۴