یک منبع آگاه گفت: بر اساس لرزه‌ نگاری‌های جدید، بلوک نفتی کویر در استان سمنان کشف شد که احتمال وجود ذخیره نفتی وسیع در این منطقه را تقویت می کند.
نخستین سبد حمایت غذایی امسال، از دوشنبه در سراسر کشور توزیع می شود
به مناسبت ماه مبارک رمضان؛
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد، به مناسبت ماه مبارک رمضان نخستین سبد حمایت غذایی سال جاری از فردا (دوشنبه) در سراسر کشور توزیع می شود.
بازدید معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نیروگاه سیکل ترکیبی زواره
دکترحجت الله میرزایی معاون اقتصادی وزارت تعاون . کار و رفاه اجتماعی در بازدید از نیروگاه سکل ترکیبی زواره ضمن نشست با کارشناسان این نیروگاه بر برنامه ریزی برای رشد فراگير و با ثبات و توسعه اشتغال در کشور تاکید کرد.
سفر طیب‌نیا به چین برای حل مشکل انتقال ارز پتروشیمی‌ها
تابناک: وزیر نفت از سفر وزیر اقتصاد و دارایی کشورمان به پکن برای حل مشکل انتقال ارز شرکت‌های پتروشیمی داخلی از چین خبر داد.
یارانه پردرآمدها حذف و یارانه طبقات محروم افزایش یابد
آیت‌الله مکارم شیرازی در دیدار رئیس‌ جمهور:
آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید با تأکید بر تلاش بیشتر دولت برای خدمت به مردم به‌ویژه محرومان گفت: ضرورت دارد در برنامه‌ریزی‌ها طوری عمل شود که یارانه پردرآمدها حذف و یارانه طبقات محروم جامعه افزایش یابد.
مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان گفت: در سال جاری 2 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار برای آسفالت معابر منطقه یک اختصاص یافت.
مدیر منطقه ۶ شهرداری اصفهان گفت: در سال جاری چهار مجموعه فرهنگی در منطقه ۶ احداث می شود.
چهارباغ اصفهان یکی از باغ شهرهای ایران است که در طول قدمت حدود ۵۰۰ ساله نماد شکوه و تمدن شهری بوده و با اجرای پیاده راه سازی چهارباغ به دوران اوج خود برمی گردد.
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: میزان سرانه هر شهروند در مورد فضای سبز باید ۲۹ متر مربع باشد که وجود منابع محدود آب مانع از توسعه دلخواه این موضوع شده است و در حال حاضر برای هر شهروند ۲۵.۲ متر مربع فضای سبز وجود دارد.
دولت یارانه را قطع نخواهد کرد/ توزیع سبد کالا ظرف روزهای آینده
سخنگوی دولت با بیان اینکه دولت یارانه را قطع نخواهد کرد، گفت: قبل از ماه مبارک و ظرف روزهای آینده سبد غذایی بین اقشار کم درآمد توزیع خواهد شد.
صفحه  از ۴۷۱