به درخواست مردم، بازارهای روز کوثر را افزایش دادیم
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار:
تابناک: مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهرداری اصفهان از علل اصلی گسترش بازارهای روز کوثر را درخواست‎های مردمی اعلام کرد.
پزشکان زیرمیزی بگیر با حکم تعزیرات محکوم شدند
تابناک: با اجرای طرح تحول سلامت، دریافت زیرمیزی از بیماران توسط پزشکان جرم شناخته شد که در همین راستا تعزیرات حکومتی استان اصفهان در این میان سه تن از پزشکان را محکوم کرد.
نشست تخصصی نخستین رساله در حوزه رسیدگی به اختلافات قراردادهای سینمایی در شورای داوری خانه سینمای ایران ، با حضور اساتید برجسته حقوق مالکیت فکری کشور و هنرمندان نام آشنای سینما و تلویزیون برگزار شد.
بی اخلاقی ها و کسادی در بازارهای اصفهان
تابناک: بحران های اقتصادی از یک سو و از سوی دیگر نبود فرهنگ مشتری مداری و روابط اجتماعی مطلوب با خریدار از سوی دیگر عدم رونق کسب و کار در بین بازاری ها را به وجود آورده است.
قائم مقام مدیرعامل بانک قوامین:
تابناک: طرح «آرامین» بانک قوامین مبتنی بر سیاست مردمی سازی اقتصاد کشور برای توزیع عادلانه منابع و خدمات اعتباری در راستای توسعه فعالیت‌های اقتصادی در کشور در حال اجرا است.
از واگذاری بلوک کنترلی «ونیکی» تا تحقق رؤیاهای یک قطعه‌ساز
بانک تجارت در حالی به دنبال زمینه‌سازی برای واگذاری بلوک کنترلی سرمایه‌گذاری ملی ایران از طریق بورس است که گفته می‌شود قطعه‌سازی کروز به دنبال روند تلاش برای گسترش مالکیت خود در خودرویی‌ها تصاحب این بلوک را در ذهن می‌پروراند.
رییس کل بانک مرکزی با تشریح مذاکرات خود با مقامات بانکی عمان در جریان سفر اخیر رییس جمهوری به آن کشور، از امضای تفاهمنامه جدید همکاریهای بانکی ایران و عمان در آینده نزدیک خبر داد.
کارگران پلی اکریل به تامین اجتماعی حواله شدند!
بیمه بیکاری کارگران را خانه نشین کرد؛
تابناک: هیئت اجرایی پلی اکریل اصفهان در حالی کارگران این کارخانه را تشویق به دریافت بیمه بیکاری کرده است که در نامه ای جدید اعلام کرده است که تمام افرادی که زیر بار بیمه بیکاری بروند با سرپا شدن کارخانه، باز هم به کار گرفته می شود.
صفحه  از ۴۴۹