موسی رضایی دبیرکل اتاق در همایش چالش‌های صنعت برق اظهار کرد: چنانچه اندیشه‌ای برای تولید و مدیریت برق در کشور رخ ندهد در سال‌های آینده و در مقایسه با امروز مشکلات ما بیشتر خواهد شد.
کد خبر: ۱۱۲۷۹۳۰
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۰ 22 September 2023

یاقوتی، مدیر کل مدیریت انرژی شرکت توانیر در همایش چالش‌های صنعت برق و چشم‌انداز آینده گفت: فرصت مناسبی در بخش انرژی‌های تجدیدپذیر و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی وجود دارد که امیدواریم از این ظرفیت‌ها استفاده مناسبی در جهت توسعه این حوزه صورت بگیرد.

دادخواه، مدیر شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان در این همایش تاکید کرد: صنعت برق در ایران بیش از یکصد سال در حال ارائه خدمت به مردم است و امروز باید برای تامین انرژی مورد نیاز کشورمان به سمت برنامه‌ریزی، احداث و استفاده از انرژی‌های نو در بخش‌های مختلف باشیم.

رمضانی، مشاور معاون وزیر و ریاست سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر گفت: در چشم‌انداز کلی باید به سمت اجرایی کردن و احداث صنایع کم مصرف و با بهره‌وری بالاتری در حوزه انرژی گام برداریم.

لازم به ذکر است همایش چالش‌های صنعت برق و چشم‌انداز آینده پيش از آغاز به کار رسمی سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اتوماسیون و با حضور اصحاب رسانه، مدیران شرکت‌های بخش خصوصی، ریاست انجمن همگن برق، ریاست اتاق اصناف اصفهان و مسولان اجرایی دولت در حوزه برق در سالن همایش‌های نمایشگاه بین‌المللی اصفهان برگزار شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار