معاون پژوهشی دانشگاه آزاد گفت: بخشنامه مربوط به دوره های آموزش محور ابلاغ شده است و دانشجویان دوره کارشناسی ارشد می توانند به جای پایان نامه واحد درسی بگذرانند.
خرید در کاشان از بازارهای صفوی تا پاساژهای مدرن!
تابناک: بازارها و مراکز خرید برای بسیاری افراد جزو جاذبه‌های یک منطقه محسوب می‌شوند. کاشان به عنوان یکی از مقاصد گردشگری ایران میزبان مسافران داخلی و خارجی بسیاری است. همین امر باعث شده برخی افراد که عاشق خرید هستند به مراکز خرید این شهر سری بزنند.
شهردار اصفهان با اشاره به اينكه كلانشهر ها و حتي روستا هاي دنيا مورد تهديد مشكلات زيست محيطي هستند و شهر اصفهان هم از اين قائده مستثنا نيست گفت: برگزاري نشست هاي همفكري در راستاي بهبود اوضاع پسماند شهري موجب مي شود تا با همفكري افراد با تجربه در اين حوزه اقدامات خوبي در اين راستا صورت گيرد.
چه کسی مسئولیت نابسامانی های مسجد سید اصفهان را عهده دار می شود؟
بنای تاریخی در دعوای مسئولان تخریب می شود؛
تابناک: تمام بخش‌های داخلی و خارجی مسجد دچار مشکلات زیربنایی و روبنایی است که اگر توجه جدی برای آن انجام نشود در سال‌های آینده یکی از زیباترین بناهای تاریخی اصفهان را به عنوان یک جاذبه گردشگری از دست خواهیم داد.
اجرای روزانه 40 برنامه فرهنگی شاد و متنوع در نقاط مختلف اصفهان
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان:
تابناک: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه زمینه سازی فضای شاد و مفرح باعث خاطره سازی ایامی خوب و شیرین برای مسافران و همشهریان عزیز می شود؛ گفت: طبق گزارش های ارائه شده روزانه نزدیک به 40 برنامه فرهنگی در جای جای شهر اصفهان در حال برگزاری است.
پیشنهادهای سیزده بدری برای همه ایرانی ها!
تابناک: بهار از راه رسید و طبیعت جان تازه‌ای گرفت. شکوفه‌ها نقش بستند، آب‌ها جاری شدند و سرما و سردی جای خود را به اعتدال و سبزی می‌دهد. از ابتدای سال نو و در همین روزهایی که سرگرم دید و بازدید و گذراندن تعطیلات نوروزی بودیم، دست طبیعت بیکار ننشسته و دوباره به سرزمینمان رنگ تازه‌ای بخشید.
تابناک: شبنم رحمتیان؛ همسر افشین یداللهی؛ پس از ۱۵ روز بستری بودن در بیمارستان؛ صبح امروز درگذشت.
صفحه  از ۲۷۲