نامه تند فرخ نژاد به مسعود فراستی!
تابناک: داری چیکار می کنی با خودت مرد؟ کجا داری میری؟ خدا شاهده دلم گرفت، نوشتن جون کلامو ادا نمیکنه، اینی که میگم به ولله تحقیر توش نیست ولی دلم به حالت سوخت، با خودم گفتم اگه قراره پیر شیم و غم نون به آدم فروشی بکشونتمون، بارالها خودت ترتیب مونو بده!.
قالب فیلم های جشنواره حسنات برگرفته از حرکت اجتماع است
رسول صدرعاملی:
تابناک: آنچه در دوره های گذشته شاهد بودیم و امسال تبلور بیشتری می یابد اینکه سینما آینه و بازتابی از جامعه است و به همین دلیل در این سال قالب فیلم های فجر مملو از تلخی و فقر اندوه و غیره بود که البته اشکالی هم نداشت، همانطور که در جشنواره حسنات نیز قالب فیلم ها برگرفته از حرکت اجتماع بود.
سرنوشت رصدخانه فرهنگی!
یاداشت از محسن شکوری
ابراهیم گلستان: ازدواج من و فروغ فرخزاد پرت است
ادعای بهنود کامل رد شد؛
پیش از این، پروان فرخزاد نیز در واکنش به ادعای بهنود گفته بود: ««فروغ رفته و متأسفم که عده ای زندگی و خانواده اش را رها نمی کنند. من برای کسی که این ادعا را کرده، متأسفم و به ایشان پیشنهاد می کنم، اگر به این نتیجه رسیده که تمام شده، به جای آنکه به دیگران ضربه بزند، همان حرکتی را انجام دهد که همینگوی وقتی حس کرد رو به افول است، انجام داد و اسلحه را زیر گلویش بگذارد و شلیک کند.»
چه کسی ساعت حرم رضا (ع) را کوک می‌کند؟
تابناک: گنبد طلا، پنجره فولاد، سقاخانه، صدای نقاره، کبوترهایی که دور گنبد می‌چرخند و ساعتی که هرازچندگاهی دنگ دنگ صدا می‌دهد؛ همه و همه نوستالژی‌های ما از مشهدالرضا را می‌سازند.
تایلندی ها به کسی
تابناک: برخلاف فرهنگ رایج در اروپا، مردم تایلند تمایلی ندارند تا با نه گفتن طرف مقابل خود را مایوس کنند، تا حدی که به ندرت از «نه» استفاده می‌کنند.
از 16 تا 21 بهمن ماه صورت می گیرد؛
تابناک: نمایشگاه عکس عباس فلاح، عکاس خبری پیشکسوت اصفهان با عنوان " آنسوها" از 16 تا 21 بهمن در کتابخانه مرکزی وابسته به سازمان فرهنگی-تفریحی شهرداری اصفهان برپاست.
اکران 16 فیلم جشنواره فجر از پنجشنبه در اصفهان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در گفتگو با تابناک خبر داد:
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت:با پیگیری استاندار اصفهان و همیاری اتاق بازرگانی امسال همچون سال های گذشته شاهد اکران 16 فیلم جشنواره فجر در سینما فلسطین خواهیم بود.
صفحه  از ۲۶۷