برنامه ریزی برای تولید دو برابری ریل ملی در کارخانه ذوب آهن اصفهان در سال جدید پیش یبنی شده است.
کد خبر: ۹۵۲۵۸۵
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶ 03 April 2021

مدیرمهندسی نورد کارخانه ذوب آهن اصفهان گفت: این شرکت هیچگونه محدودیتی برای تولید انواع ریل‌هایی که در دنیا بطور عام مصرف می‌شود، ندارد و حتی قادر به تولید ریل‌هایی با ویژگی‌های خاص هم هست.
محمدامین یوسف‌زاده افزود : حجم کنونی تولید ریل ملی در شرکت ذوب آهن به حدود ۵۰ هزار تن رسیده و امید است در سال جدید با توجه به بهبود ظرفیت خط تولید و ورود تجهیزات و فناوری‌های جدید بتوان تولیدات ریلی را به دو برابر حجم سال گذشته رساند و زمینه صادرات این محصول راهبردی را فراهم کرد.
وی گفت: تاکنون سه نوع ریل به سفارش شرکت قطار شهری (مترو) با ویژگی‌های خاص شامل ریل اکسچرنا برای متروی اصفهان، ریل UFC۶۰ برای تحویل به متروی تهران و ریل USA۵۴ برای متروی مشهد در کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید شده است.
مدیرمهندسی نورد کارخانه ذوب آهن اصفهان با تاکید بر اینکه این شرکت قابلیت تولید هرگونه ریلی را دارد، افزود: مادر صنعت فولاد ایران در زمینه تولید انواع ریل هیچگونه محدودیتی ندارد، اما عمده تمرکز این شرکت بر روی تولید ریل برون شهری است و باتوجه به اینکه حجم سفارش دولت برای انواع ریل بسیار زیاد است، تعهد کارخانه ذوب آهن هم به دولت بالاست.
محمد امین یوسف‌زاده تاکید کرد: امکانات تولید هر نوع ریل مورد نیاز برای مترو در شرکت ذوب آهن اصفهان فراهم است واین شرکت آمادگی تولید آن را دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار