تیم فوتبال بانوان سپاهان روز یکشنبه با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل شهرداری سیرجان شکست سنگینی را متحمل شد.
کد خبر: ۹۴۲۶۳۷
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰ 21 February 2021

دیدار تیم های سپاهان اصفهان و شهرداری سیرجان از مرحله نهایی لیگ برتر بانوان کشور عصر امروز در ورزشگاه صفاییه اصفهان برگزار شد و در پایان این تیم میزبان بود که با نتیجه شش بر ۲ از میهمان شکست خورد.

در این دیدار که تیم میزبان در نیمه اول با نتیجه سه بر یک پیروز میدان شد و بانوان سپاهان نتوانستند از موقعیت های خود به درستی بهره ببرند و در مقابل تیم شهرداری سیرجان که هجومی کار می کرد بازی برتر را از لحاظ فنی و تاکتیکی به نمایش گذاشت.

شهرداری سیرجان در نیمه دوم  نتیجه نیمه نخست را تکرار کرد و در پایان بازی با نتیجه ۶ بر ۲ به سود نماینده سیرجان استان کرمان به پایان رسید تا میمهان دومین پیروزی خود را در مرحله نهایی به دست بیاورد.

از حاشیه های این دیدار می توان به شباهت رنگ لباس داوران به بازیکنان سپاهان اشاره کرد که در نیمه دوم داوران رنگ  لباس خود را تغییر دادند.

اکنون شهرداری سیرجان با ۶ امتیاز در صدر جدول شهرداری  بم با چهار امتیاز دوم، وچان کردستان با یک امتیاز سوم و سپاهان بدون امتیاز در رتبه چهارم لیگ برتر بانوان کشور قرار دارد.

سپاهان اصفهان در هفته سوم دور رفت مسابقات این مرحله ساعت ۱۳ شنبه، ۹ اسفند در ورزشگاه صفائیه اصفهان میزبان وچان کردستان است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار