در 24 ساعت گذشته
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از مجموع یک هزار و ۳۷ نمونه‌گیری انجام شده از افراد مشکوک در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱۸ نفر مبتلای قطعی به ویروس کرونا در این استان شناسایی شد.
کد خبر: ۹۱۹۸۵۸
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸ 28 November 2020

آرش نجیمی افزود: ۱۸۹ نفر مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی استان بستری و ۱۴۶ نفر با بهبود وضعیت از بیمارستان مرخص شدند.

به گفته وی مجموع بیماران بستری در بیمارستان‌های استان به یک هزار و ۸۴۲ نفر رسیده است که از این تعداد ۳۹۸ نفر وضعیت وخیم‌تری دارند و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره  به۳۴ فوتی‌ مبتلای  مشکوک و قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان اصفهان گفت: در این مدت ۲۶ نفر  به‌دلیل ابتلای قطعی به کرونا جان خود را از دست دادند.

وی بیان کرد: در روزهای اخیر با ثابت شدن موارد ابتلا و بستری مواجه هستیم اما این آمار بالا همچنان نشان دهنده وضعیت بحرانی در شهرستان‌های استان است.

نجیمی ابراز امیدواری کرد که در روزها و هفته‌های آینده با همکاری هم استانی‌ها و پایبندی به محدودیت‌ها و اجرای کامل پروتکل‌های بهداشتی در منازل شاهد روند کاهشی آمار ابتلا و بستری در منطقه باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار