رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از افتتاح بیمارستان ثامن آران و بیدگل در هفته چهارم آذرماه سال جاری خبر داد.
کد خبر: ۹۰۰۷۱۱
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۷ 18 September 2020

سیدعلیرضا مروجی با اشاره به مشارکت خیرین سلامت در مبارزه با کرونا از ابتدای شیوع این ویروس در منطقه کاشان اظهار داشت: خیرین سلامت کاشان نقش بسزایی در تهیه و تأمین تجهیزات برای درمان بیماران کرونایی و همچنین تجهیز بیمارستان‌های منطقه کاشان داشته و دارند.

وی با اشاره به اینکه خیرین سلامت منطقه کاشان در احداث مراکز درمانی هم نقش بسزایی دارند، ابراز داشت: در آخرین نمونه از اقدامات انساندوستانه خیرین کاشانی می‌توان به اهدای زمینی توسط یکی از خیرین بزرگوار کاشانی برای احداث درمانگاه بیماران خاص اشاره کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه این زمین برای احداث درمانگاه ویژه بیماری‌های خاص ام‌اس، پارکینسون و هموفیلی اختصاص داده شده است، تصریح کرد: ارزش این زمین ۵۰۰ متر مربعی بیش از ۳۰ میلیارد ریال است که مبلغ پنج میلیارد ریال دیگر نیز از طرف همین خیر بزرگوار برای احداث ساختمان این درمانگاه اختصاص داده شد.

وی همچنین با اشاره به مطالبه جدی مردم آران و بیدگل در تکمیل و افتتاح دو بیمارستان ثامن و امام حسن مجتبی (ع) این شهر خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده و اختصاص اعتبار و همچنین مشارکت خیرین بیمارستان ثامن آران و بیدگل در هفته چهارم آذرماه سال جاری افتتاح می‌شود.

مروجی همچنین با بیان اینکه فاز اول بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) آران و بیدگل نیز در همین زمان افتتاح و به بهره برداری می‌رسد، بیان داشت: مراحل ساخت بیمارستان بقیه الله الاعظم (ع) کاشان که یکی از بیمارستان‌های مجهز به استاندارهای روز در سطح کشور است نیز در حال انجام است و امیدواریم با مشارکت خیرین و اختصاص اعتبارات دولتی به زودی شاهد افتتاح و بهره برداری از این بیمارستان نیز باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار