مدیرکل اوقاف استان اصفهان گفت: چهل وسومین دوره از مسابقات قرآن کریم استان اصفهان در دو روز 25 و 26 مرداد ماه برگزار و برگزیدگان به مرحله کشوری راه خواهند یافت.
کد خبر: ۸۸۷۴۰۱
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۲ 14 August 2020

به گزارش تابناک به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان حجت‌الاسلام محمدحسین بلک  با اشاره به برگزاری چهل و سومین دوره از مسابقات قرآن کریم در استان اصفهان اظهار داشت: مراحل قبلی از این مسابقه در سطح شهرستان‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شده و با توجه به ساعت‌های مشخص شده برای حضور متسابقین، تجمع و ازدحام نخواهیم داشت.
وی تصریح کرد: تمام نکات بهداشتی از جمله وسایل مورد نیاز پیش بینی شده و نظارت به طور مستمر شکل خواهد گرفت؛ بنابراین این دوره از مسابقه در دو روز 25 و 26 مرداد ماه به ترتیب برای برادران و خواهران و با دستور العمل بهداشتی برگزار می‌شود.
مدیرکل اوقاف استان اصفهان با بیان اینکه ریزشی در تعداد ثبت نامی‌های این دوره از مسابقات نداشته‌ایم، گفت: بر اساس ثبت نام انجام شده بالای 90 درصد از متسابقین حضور خواهند داشت و نسبت به دوره‌های قبل تعداد ثبت نامی‌ها کاهش نیافته است.
وی با بیان اینکه یکی از صحنه‌های متداول برای استعداد یابی قرآنی، مسابقات است، خاطر نشان کرد: بخش‌های آموزشی در طول سال توسط مراکز قرآنی و مردمی بهترین زمینه برای رشد نخبه‌های قرآنی است، البته سازمان اوقاف در صدد روش‌های نوین برای استعدادیابی و جذب است که نه تنها در روزهای محدود مسابقات بلکه در طول سال نیز مستعدین را شناسایی کند.
حجت الاسلام بلک یادآور شد: منتخبین این دوره از مسابقات به مرحله کشوری راه خواهند یافت و در هر رشته از قرآن برگزیدگان جوایز نفیسی دریافت می‌کنند، علاوه بر این طرح‌های تشویقی هم در سطح استان تا روز گذشته برگزار و استقبال خوبی شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار