عضو اتاق بازرگانی استان اصفهان خبر داد :
عضو اتاق بازرگانی استان اصفهان گفت : در اصفهان موفق به تولید پوشاک ضد آب شدیم.
کد خبر: ۸۶۷۹۷۰
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰ 27 June 2020

به گزارش خبرنگار تابناک از اصفهان میثم شکری ساز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت : در حال حاضر کارگاه تولیدی پوشاک ضد آب در اصفهان راه اندازی کردیم که از طریق مهندسی معکوس به تولید می رسد.
وی با اشاره به اینکه در ماه بالغ بر ۵ هزار دست لباس ضد آب تولید میشود، افزود: با توجه به اینکه بخشی از الیاف به کار رفته در لباس ضد آب از خارج وارد می شود و هنوز نتوانستیم این الیاف را وارد کنیم و در تولید این نوع لباس به مشکل برخوردیم..
عضو اتاق بازرگانی اصفهان بیان داشت: با چند تن از تولید کنندگان پارچه مذاکره کردیم که در صورت امکان الیاف را در بومی‌سازی کرده و اقدام به تولید گسترده لباس ضد آب کنیم که البته در این راستا قول مساعدی هم گرفته شده است.
وی افزود: لباس ضد آب یک طرح خارجی که ما مشابه آن را در داخل تولید کردیم و بیشتر ورزشکاران از این نوع لباس استفاده می کنند. شکری ساز همچنین به طراحی و تولید لباس ایرانی در داخل اصفهان اشاره کرد و گفت: تاکنون موفق به تولید لباس های در خور برای مردها و زنان ایرانی شدیم و توانستیم به نوعی جای پوشش غربی را بگیریم.
وی به عنوان یک تولید کننده گفت :‌ در شرایط بحرانی امروز بزرگترین انتظار ما این است که بتوانیم سرپا و به عنوان یک تولید کننده باقی بمانیم.
وی بیان داشت: داشتن یک بازار سرمایه و اقدام به صادرات کالاهای که ارز آور باشد از اهداف آتیه ما است.
شکری ساز به عنوان یک کارآفرین گفت: دولت تحریم، عدم پاسخگویی یک سری از دستگاه‌ها، فساد سازمان یافته و عدم شفافیت و رانت خواری ها از عمده مشکلات و موانع پیش روی کارآفرین است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار