رئیس انجمن نمایشگاه‌های ایران
رئیس انجمن نمایشگاه‌های ایران از آمادگی سایت‌های نمایشگاهی کشور برای قرار دادن امکانات خود در اختیار مراجع بهداشتی و امدادی جهت کنترل ویروس کرونا خبر داد.
کد خبر: ۸۳۱۰۷۷
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹ 14 March 2020

به گزارش تابناک اصفهان به نقل از روابط عمومی انجمن نمایشگاه های ایران، یارمحمدیان گفت: امیدواریم با عمل به پیشگیری‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی توسط مردم و همچنین تلاش‌های متولیان سلامت کشور، این مشکل با کمترین آسیب به مردم پشت سر گذاشته شود و هرچه سریع‌تر شرایط زندگی مردم به حالت عادی باز گردد و حتی نیازی به استفاده از این امکانات وجود نداشته باشد.

علی یارمحمدیان یادآور شد: به تمام فعالان حوزه کسب و کار قول می‌دهیم به محض کنترل برطرف شدن ویروس کرونا، شرایطی فراهم آوریم که نمایشگاه‌ها، رونق اقتصادی را به حوزه تجارت و اقتصاد بازگردانند و در سریع‌ترین زمان ممکن، شرایط مطلوبی برای فعالان اقتصادی ایجاد کنند.

یارمحمدیان با اشاره به لزوم فعالیت همه‌جانبه به منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا در سطح کشور، گفت: شرکت‌های نمایشگاهی استان‌های مختلف کشور با توجه به رسالت اجتماعی خود همواره در بحران‌های مختلف همچون سیل و زلزله به یاری مردم و مسئولان شتافته‌اند و شرایط لازم برای خدمت‌رسانی به آسیب‌دیدگان و ستادهای بحران را فراهم آورده‌اند.

رئیس انجمن نمایشگاه‌های ایران با تاکید بر اینکه شرکت‌های نمایشگاهی کشور آمادگی کاملی برای کمک به ستادهای پیشگیری از کرونا دارند، افزود: سایت‌های نمایشگاهی کشور آمادگی دارند امروز و در شرایط جدید، در صورت لزوم و احساس نیاز توسط مراجع بهداشتی و امدادی، امکانات خود را برای سلامت مردم در اختیار مراجع ذی‌ربط قرار دهند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار