شرکت مخابرات ایران در راستای توسعه دولت الکترونیک و پایداری شهر سبز از مهر ماه 98 اقدام به حذف قبوض تلفن ثابت نمود .
کد خبر: ۸۱۹۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹ 02 February 2020

به گزارش تابناک به نقل از اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان ، مسیح محمدی رئیس اداره خدمات پس از فروش تلفن ثابت با اشاره به حذف قبوض تلفن ثابت از مهرماه 98 در شهر اصفهان  اظهار داشت : مخابرات منطقه اصفهان در راستای تسهیل  پرداخت قبض تلفن ثابت برای مشترکین نسبت به فراهم نمودن زیر ساخت های لازم  از طریق سه درگاه مشخص اقدامات لازم را انجام داده است .

محمدی در ادامه بیان داشت : بهترین و ساده ترین کانال جهت اطلاع از مبلغ قبض و پرداخت،  مراجعه به سامانه تلفنی 2000  مخابرات منطقه اصفهان می باشد . استفاده از کد دستوری #2020* ( تلفن همراه ) و مراجعه به سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس tci.ir  نیز دو روش دیگر جهت پرداخت غیر حضوری تلفن ثابت برای مشترکین می باشد .

وی در ادامه افزود : بسیاری از مشترکین تمایل دارند پس از دریافت مبلغ قبض به صورت پیامکی ، بتوانند از جزئیات صورتحساب دوره خود اطلاع داشته و ریز هزینه های خود را مشاهده نمایند .

محمدی در خصوص اطلاع از ریز هزینه ای قبض تلفن ثابت بیان داشت  : مشترکین برای مشاهده ریز هزینه‌های قبض تلفن ثابت ، کافیست به سامانه مخابرات من  در سایت www.tci.ir  مراجعه کرده و پس از ثبت نام ، گزینه "مشاهده ریز هزینه‌های قبض " را انتخاب نمایند و با وارد کردن شماره تلفن و مشخص کردن دوره قبض قادر خواهند بود تمامی ریز هزینه‌های قبض خود را مشاهده نموده و همچنین در صورت نیاز از تمامی خدمات اینترنتی شرکت مخابرات ایران مانند ( قطع و وصل تلفن به درخواست مشترک ، باز و بسته کردن صفر دوم ، درخواست کشف مزاحم و ... )  بهره‌مند شوند

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار