هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در روزهای ۲۴ تا ۲۷ دی‌ماه امسال در محل برپایی نمایشگاه‌های بین المللی اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان برگزار می‌شود.
کد خبر: ۸۱۰۲۳۰
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷ 31 December 2019

به گزارش تابناک اصفهان به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، مجری برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی اصفهان با بیان اینکه این نمایشگاه در روزهای ۲۴ تا ۲۷ دی‌ماه امسال در اصفهان برپا خواهد شد، گفت: این دوره از نمایشگاه تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی اصفهان در ۹ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی و در قالب چهار سالن برپا خواهد شد تا شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی، محصولات، کالاها و خدمات خود را به نمایش بگذارند.

علیرضا آموخته با اشاره به حوزه فعالیت شرکت‌های حاضر در این دوره از نمایشگاه، اظهار کرد: تولیدکنندگان و واردکنندگان سیستم‌های تهیه مطبوع و رادیاتورهای پانلی، فعالان حوزه تاسیسات صنعتی ساختمان، تولیدکنندگان انواع تجهیزات تاسیسات، تولیدکنندگان دستگاه‌های تصفیه آب و پمپ‌های آبی، تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان و فعالان حوزه لوله و اتصافات، موسسات، آموزشگاه‌ها و انجمن‌های مرتبط و عرضه‌کنندگان تجهیزات آتش‌نشانی و اطفای حریق در این نمایشگاه حضور داشته و به ارائه توانمندی‌های خود خواهند پرداخت.

وی از حضور شرکت‌های فعال در هشت استان کشور در این دوره از نمایشگاه خبر داد و افزود: استان اصفهان با ۴۶ شرکت، بیشترین تعداد مشارکت‌کننده در نمایشگاه را به خود اختصاص داده است؛ همچنین شرکت‌هایی از استان‌های تهران، البرز، چهارمحال و بختیاری، زنجان، فارس، قزوین و قم نیز در این نمایشگاه حضور دارند.

مدیر عامل شرکت نمایشگاهی سایانمای پارسیان گفت: با وجود شرایط نامطلوب اقتصادی و محدودیت شرکت‌های خارجی برای حضور در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی اصفهان، یک شرکت از کشور چین در این نمایشگاه حضور یافته است.

وی ادامه داد: از آنجا که نمایشگاه تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی اصفهان جزو نمایشگاه‌های معتبر داخلی به شمار می‌رود، شرکت‌های خارجی بسیاری به دنبال حضور در بازار ایران هستند اما وجود تحریم‌های بین‌المللی مانع عمده‌ای برای حضور شرکت‌های خارجی است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار