مدیر عامل شرکت مخابرات ایران:
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: افزایش سودعملیاتی شرکت مخابرات ایران با انتشار صورت های مالی شش ماهه صورت می گیرد.
کد خبر: ۸۰۵۹۸۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴ 15 December 2019

به گزارش تابناک به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران،  سیدمجید صدری ضمن اعلام مطلب فوق تصریح کرد: درآمد های عملیاتی با توجه به اقدامات و برنامه های شرکت، برای سال جاری با جهش قابل توجهی همراه  و بسیار متفاوت از سال گذشته بوده است، به نحوی که در نیمه اول سال فقط در بخش ثابت حدود ۴۰ ریال به ازای هر سهم ، سود عملیاتی شناسایی شده و تا پایان سال امکان رشد این عدد تا حداقل ۲ برابر وجود دارد.

وی افزود: شرکت مخابرات ایران توانست عملکرد متفاوتی را در ۶ ماهه اول سال ۹۸ ارائه داده وانتشار صورتهای مالی، بیانگر صعودی بودن شاخص های سودآوری است.

 صدری افزود: با در نظر گرفتن رشد درآمد و سود شرکت همراه اول، به نسبت سال گذشته، شاهد رشد چشم گیر در سهم شرکت اصلی خواهیم بود و همین امر زمینه ساز رشد قیمتی سهام مخابرات در بورس خواهد شد. 

وی با اشاره به بهبود بهره وری در بخش عملیات شرکت افزود: سود شناسایی شده صرفاً مربوط به عملکرد شرکت اصلی در بخش ثابت بوده و شامل سود شرکت همراه اول که بخش مهمی از سود تلفیقی را تشکیل می دهد، نیست.

  صدری همچنین یادآور شد: با اتمام پروژه های درآمدزا و افزایش سود ناخالص نیمه دوم نسبت به نیمه اول سال جاری، درآمد شرکت اصلی در پایان سال با رشد قابل توجهی در بخش عملیاتی مواجه خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار