مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با اشاره به آغاز نمایشگاه کتاب این استان از ۱۸ آبان‌ماه، گفت: حدود ۵۰۰ ناشر برتر از سراسر کشور در نمایشگاه کتاب اصفهان حضور خواهند داشت.
کد خبر: ۷۹۳۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵ 03 November 2019

به گزارش تابناک اصفهان به نقل از شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان با بیان اینکه نمایشگاه کتاب اصفهان به مدت شش روز و تا بیست و سوم آبان‌ماه ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: ویژگی مهم نمایشگاه کتاب امسال، حضور بسیاری از ناشران مطرح و برجسته کشور است تا نیازهای مخاطبان و علاقمندان کتاب در استان اصفهان به بهترین شکل ممکن برطرف شود.

وی با تاکید بر اینکه ۹۰۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی در قالب چهار سالن به نمایشگاه کتاب اصفهان اختصاص یافته است، اظهارکرد: تمام امکانات شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در اختیار متولیان امر و دستگاه‌های اجرایی مرتبط با موضوع کتاب و کتابخوانی قرار گرفته تا این نمایشگاه که ویترین فرهنگی استان اصفهان به شمار می‌رود به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با تاکید بر اینکه ترویج فرهنگ مطالعه و افزایش آگاهی‌های عمومی و تخصصی مردم از مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه کتاب به شمار می‌رود، تصریح کرد: نمایشگاه اصفهان علاوه بر مسئولیت‌های ذاتی خود در حوزه کسب و کار، تجارت و اقتصاد، مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی نیز بر عهده دارد که تلاش می‌کند با هماهنگی دستگاه‌های فرهنگی، برگزاری نمایشگاه کتاب و نمایشگاه‌هایی از این دست به این مسئولیت‌ها عمل کند.

وی ساعت بازدید از نمایشگاه کتاب اصفهان را از ۹ صبح تا ۸ شب عنوان کرد و گفت: به منظور استفاده تمامی اقشار مختلف از نمایشگاه کتاب، ساعت کاری این نمایشگاه به صورت یکسره از صبح تا شب تعیین شد تا همانند سال گذشته بیشترین میزان بازدید از این نمایشگاه شکل گیرد.

یارمحمدیان با تجلیل از عملکرد دستگاه‌های مرتبط با کتاب و ترویج فرهنگ مطالعه برای مشارکت در برپایی این نمایشگاه، افزود: این نمایشگاه با هماهنگی دستگاه‌های متولی حوزه کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود و خوشبختانه متولیان امر نیز از برگزاری این نمایشگاه بسیار مطلوب بوده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار