سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی اصفهان خبر داد؛
سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف محموله لوازم و تجهیزات رایانه به ارزش ۵ میلیارد ریال در یک باب منزل شخصی در شهر اصفهان خبر داد.
کد خبر: ۷۸۶۲۴۰
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴ 07 October 2019

به گزارش تابناک اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس اصفهان، سرهنگ حسین ترکیان با اعلام این مطلب اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری تعداد قابل توجهی لوازم و تجهیزات رایانه ای خارجی در یک منزل، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات لازم و اطمینان از قاچاق بودن دپوی تجهیزات رایانه ای در این منزل با هماهنگی مقام قضائی به محل اعزام که در بازرسی به عمل آمده ۴۴۶ دستگاه مانیتور ال ای دی، ۹۸ دستگاه هارد رایانه و ۶۱ دستگاه ست تاپ باکس که همگی فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی و به صورت قاچاق وارد شده بودند را کشف شد.

سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه کارشناسان ارزش این محموله مکشوفه را ۵ میلیارد ریال اعلام کردند، بیان داشت: در این ارتباط یک نفر دستگیر و همراه پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی داده شد.

سرهنگ ترکیان با تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی مردم در ماموریت های پلیس ادامه داد: از شهروندان می خواهیم در صورت مشاهده هرگونه اقدام و فعالیت مشکوک و نگهداری کالا در منازل خالی از سکنه موضوع را سریعاً از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا برخورد های قانونی با متخلفان صورت گیرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار