یک باب مغازه کالاهای زینتی در محدوده میدان امام (ره) اصفهان پنجشنبه شب دچار آتش‌سوزی شده بود که با حضور نیروهای آتش‌نشانی مهار شد.
کد خبر: ۷۷۸۰۷۵
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳ 06 September 2019

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان بیان کرد: ساعت ۲۱ و ۲۷ دقیقه شب گذشته گزارش حادثه آتش‌سوزی در یک مغازه فروش کالاهای زینتی در نزدیکی ورودی غربی میدان امام (ره) دریافت شد و نیروهایی از چهار ایستگاه‌ آتش‌نشانی در محل حضور یافتند.

فرهاد کاوه آهنگران افزود: این حادثه که در انبار مغازه رخ داده بود، در کوتاه‌ترین زمان خاموش شد و نیروهای آتش‌نشانی از سرایت شعله‌ها به مغازه‌ها و انبارهای مجاور جلوگیری کردند.

وی بیان کرد: یک نفر از کارکنان مغازه در جریان حادثه از ناحیه دست دچار سوختگی شده بود که با کمک نیروهای اورژانس به مرکز درمانی انتقال یافت.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اضافه کرد: علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان علت‌یابی حریق در دست بررسی است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان پیش‌تر با اشاره به فقدان ایمنی در بازار اصفهان، در مورد تکرار حادثه‌ای مشابه بازار تبریز برای این کلانشهر هشدار داده بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار