فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: شرایط در شهرستان آران‌وبیدگل بسیار مناسب بوده و از نظر امنیت در استان رتبه بالایی دارد.
کد خبر: ۷۷۷۷۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸ 04 September 2019

سردار مهدی معصوم‌بیگی در آیین معارفه فرمانده انتظامی آران‌وبیدگل بیان کرد: بر اساس آمارهای موجود این شهرستان ۲ درصد جمعیت استان اصفهان را در خود جای داده، درحالی‌که یک درصد از سرقت‌ها را شاهد است.

وی افزود: آران‌وبیدگل در حوزه راهنمایی و رانندگی هم رتبه بسیار خوبی دارد و میزان تخلفات ثبت شده در این شهرستان هم یک درصد است.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان با اشاره به اهمیت و لزوم مدیریت فضای مجازی اظهارداشت: پلیس فتای شهرستان آران‌وبیدگل نیز در این راستا از چند هفته گذشته تشکیل شده که البته مدیریت فضای مجازی به اراده و همکاری سایر دستگاه‌های ذی‌ربط نیز بستگی دارد.

وی با اشاره به استاندارد جهانی ۴ تا ۶ نیروی پلیس به ازای هر یک هزار نفر اضافه کرد: در سطح استان اصفهان کمبودهایی در این زمینه داریم اما تلاش‌ ماموران انتظامی همواره در جهت جبران آن بوده است.

معصوم‌بیگی یادآور شد: هفته‌ای نیست که نیروی انتظامی در کشور شهید تقدیم نظام و انقلاب نکند؛ این تلاش‌ها در راستای دفاع از ارزش‌های انقلاب و اسلام تحت ولایت مقام معظم رهبری است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار