مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فلاورجان خبر داد :
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فلاورجان گفت: مبلغ وام های روستایی امسال به 40 میلیون تومان رسیده است که روستائیان می توانند از طریق سفته های زنجیره ای اقدام به دریافت وام کنند.
کد خبر: ۷۷۷۳۸۹
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹ 03 September 2019

تیمور بلدی در گفتگو با خبرنگار تابناک با اعلام اینکه مشکل ضمانت وام های روستایی حل شد، اظهار داشت: با توجه اینکه بسیاری از وام های روستایی به دلیل گرفتن ضمانت های کارمندی امکان وصول نداشت به همین خاطر سفته های زنجیره ای جایگزین شد.
وی بیان داشت: در آخرین جلسه ای که داشتیم مقرر شد سرپرستی بانک های عامل با سفته زنجیره ای اقدام نمایند.
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فلاورجان با اشاره به اینکه هم اکنون 600 فقره وام برای امسال دیده شده است، تصریح کرد: در همین راستا اعتباری بالغ بر 24 میلیارد تومان دیده شده است .
وی با اشاره به اینکه 60 روستا زیر نظر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فلاورجان است که برای روستاهای بالای 20 خانوار تهیه طرح هادی دیده شده است ، افزود: برای 10 روستا طرح هادی بازنگری دیده شده است و برای 12 روستا طرح هادی به اجرا در آمده است.
مهندس بلدی با اظهار اینکه بین 60 تا 70 درصد پیشرفت طرح هادی را در روستاهای شهرستان فلاورجان داشتیم ، گفت: در این شهرستان طرح هادی با رویکرد گردشگری نداریم .
وی بافت فرسوده در شهرستان فلاورجان را بین 30 تا 40 درصد خواند و بیان داشت: تخصیص وام های روستایی در اولویت اول برای مساکن روستایی واقع در بافت فرسوده است.
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فلاورجان از انبوه سازی و مقاوم سازی 200 واحد در شهرستان فلاورجان خبر داد و گفت: سند دار کردن 25 تا 26 روستا و ۶ شهر را در دست اقدام داریم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار