کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای درگیری و تخلفات دیدار بین تیم های فوتبال بانوان ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان را اعلام کرد.
کد خبر: ۷۵۷۱۶۴
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳ 25 June 2019

سایت رسمی فدراسیون فوتبال روز سه شنبه اعلام کرد: پس از بررسی کمیته انضباطی در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال بانوان شهرداری سیرجان و ذوب آهن اصفهان رای خود را به شرح زیر اعلام کرد:

دنیا بندار، فاطمه عادلی و زهره کودایی بازیکنان تیم ذوب آهن به علت رفتار غیر ورزشی با بازیکنان و سرمربی تیم مقابل طبق گزارش و فیلم مسابقه متخلف و با احراز آن و مطابقت با ماده ۵۴ مقررات انضباطی هرکدام از نفرات فوق منفردا به احتساب محرومیت ناشی از قرار دستور موقت به مدت ۲ جلسه از همراهی تیم مربوطه و حضور در مسابقات رسمی محروم و باید هر نفر ۳ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کنند.

بیان محمودی سرمربی تیم ذوب آهن به علت اهانت به کمک داور دو و انتشار مطالب غیر واقع متخلف و ضمن احزار تخلف و انطباق با مواد ۵۵ و ۷۱ مقررات انضباطی و به استناد همین مقررات در مجموع به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شده و باید مبلغ ۵ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

سارا ظهرابی نیا بازیکن تیم شهرداری سیرجان به دلیل بی توجهی به دستورات داور در مورد خروج سریع از زمین بازی که همین اقدام وی باعث شروع درگیریها بوده است و رفتار غیر ورزشی با بازیکن تیم مقابل متخلف و به استناد ماده ۵۴ و ۵۵ مقررات انضباطی با محاسبه محرومیت ناشی از دستور موقت به مدت سه جلسه از همراهی تیم مربوطه محروم و باید ۳ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

ندا رضاپوربازیکن تیم شهرداری سیرجان به علت رفتار غیر ورزشی و مضروب کردن بازیکن تیم مقابل، به پرداخت پنج میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و به مدت ۳ جلسه از همراهی تیم خود محروم است.محرومیت نامبرده نیز با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت است.

مریم جهان نجاتی سرمربی تیم شهرداری سیرجان به دلیل استفاده از الفاظ ناشایست نسبت به بازیکن تیم مقابل به توبیخ کتبی و پرداخت ۲ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

این رای در مورد محرومیت‌های ۲ جلسه و بیشتر با رعایت مقررات قابل تجدید نظر در کمیته انضباطی بوده و در مورد جرایم نقدی جهات مخففه ماده ۹۳ با توجه به رده مسابقاتی لحاظ شده است.

دیدار تیم‌های ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان جمعه شب در اصفهان با نتیجه ۲ بر صفر به نفع تیم سیرجانی به پایان رسید اما دقایق پایانی این دیدار به درگیری بین بازیکنان ۲ تیم منجر شد.

در این درگیری ۲ بازیکن شهرداری سیرجان از زمین مسابقه اخراج شدند و یکی از بازیکنان ذوب آهن نیز به بیمارستان انتقال یافت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار