مدیرعامل جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: در ایام مبارک ماه رمضان با طرح «همای رحمت» موادغذایی برای کمک به افراد نیازمند از طریق جمعیت هلال احمر جمع آوری و در شب‌های قدر توزیع می‌شود.
کد خبر: ۷۴۶۹۸۱
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴ 21 May 2019

به گزارش تابناک، محسن مؤمنی ابراز داشت: جمعیت هلال احمر استان اصفهان از ساعات اولیه وقوع سیل به یاری استان‌های درگیر شتافت اما اکنون به علت آنکه نیاز مردم سیل زده به لوازم منزل و کمک‌های نقدی است، جمعیت هلال احمر دیگر کمک‌های غیرنقدی شامل مواد غذایی را دریافت نمی‌کند.

وی به اقدام خیر خانواده شهیدی که چند روز گذشته مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان را به نیازمندان روستاهای سیل زده اهدا کردند اشاره کرد و گفت: جمعیت هلال احمر استان اصفهان تاکنون ۱۳۰ کامیون از اقلام مورد نیاز را به این مناطق روانه کرده و نیاز امروز مناطق سیل زده به لوازم خانگی و سرمایشی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان افزود: هموطنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود برای سیل زدگان را علاوه بر پایگاه‌های سطح کشور به شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها و همچنین کد دستوری #۱۱۲*۷۸۰* به همراه شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ بانک ملت و نیز ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ بانک رفاه واریز کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار