استاندار اصفهان:
استاندار اصفهان گفت: اینکه عنوان می‌شود اصفهان سرمایه گریز است هیچ مشکلی را حل نخواهد کرد؛ بلکه باید مشکلات را احصا و راه‌حل‌های پیشنهادی برای این امر ارائه کنیم.
کد خبر: ۷۳۶۳۴۲
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳ 20 April 2019
به گزارش تابناک به نقل از استانداری اصفهان، عباس رضایی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، اظهار کرد: در حال حاضر شرایط خوبی برای سرمایه‌گذاری فراهم شده است و باید از فرصت ایجاد شده، حداکثر استفاده را کرد.
 
وی خاطرنشان کرد: تحریم‌ها بهترین فرصت را برای کشور فراهم کرده است و باید در راستای تولید قدم‌های جدی‌تری برداشته شود.
 
استاندار اصفهان افزود: اینکه عنوان می‌شود اصفهان سرمایه گریز است هیچ مشکلی را حل نخواهد کرد؛ بلکه باید مشکلات را احصا و راه‌حل‌های پیشنهادی برای این امر ارائه کنیم.
 
وی یکی از مشکلات واحدها را مباحث زیست‌محیطی دانست و افزود: در حال حاضر مشکلات چند واحد تولیدی در این حوزه برطرف شده است.
 
رضایی با بیان اینکه باید همت مدیران در خصوص افزایش تولید و اشتغال بیشتر شود، گفت: باید با همراهی دستگاه‌های نظارتی مسائل حل‌وفصل شود و در راستای رونق تولید گام برداشت.
 
وی تأکید کرد: باید هدف تمام مدیران بخش دولتی و خصوصی در سال ۹۸، رساندن متوسط اشتغال استان به متوسط اشتغال کشور باشد و لازم است برای تحقق این امر همدلی و همیاری بخش خصوصی و به‌ویژه اتاق بازرگانی وجود داشته باشد.
 
رضایی با تأکید بر اینکه نباید اتاق بازرگانی و دولت جدا از یکدیگر دیده شوند، افزود: مدیریت استان به همه مدیران احترام خواهد گذاشت، اما درصورتی‌که اهداف مدیریت استان دنبال نشود، برخورد دیگری خواهیم داشت.
 
وی با بیان اینکه قوانین و ضوابط امروز کشور در حوزه تولید متناسب با شرایط موجود نیست، اظهار کرد: امروز در جنگ اقتصادی قرار داریم و قوانین باید متناسب با این شرایط تغییر کند.
 
استاندار اصفهان از اعضای اتاق بازرگانی خواست نظارت خود را در خصوص ایجاد اشتغال به مدیریت استان ارائه کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار