مدیرعامل توزیع نیروی برق استان اصفهان برآورد اولیه خسارت سیل به تاسیسات و زیرساخت‌های برق هشت شهرستان استان را 30 میلیارد ریال اعلام کرد.
کد خبر: ۷۳۲۴۹۰
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳ 08 April 2019

به گزارش تابناک، حمید علاقمندان با بیان این‌که عمده خسارت‌ها به شبکه‌های برق، پست‌ها و تأسیسات زیر ساختی این شرکت وارد شده است، اظهار کرد: بیشترین میزان خسارت در بخش توزیع شهرستان فریدونشهر و روستاهای پشت کوه دوم این خطه گزارش شده است.
او با تاکید به اینکه به‌غیر از دو روستای پشتکوه دوم فریدونشهر ، تمام مناطق خسارت‌دیده گزارش شده در کمتر از شش ساعت برق‌دار و مشکل آنها حل شد افزود: تلاش کارکنان شرکت برق سمیرم برای وصل مجدد برق به‌علت تخریب پل ارتباطی به روستا تاکنون نتیجه بخش نبوده، اما تلاش‌ها همچنان ادامه دارد.
به گفته علاقمندان، سیل تاکنون افزون بر 2,600 میلیارد ریال به بخش‌های مختلف استان خسارت وارد کرد که این رقم با ادامه بارندگی‌ها در استان افزایش خواهد یافت.
بنا بر اعلام شرکت توزیع نیروی برق استان اصفهان، شبکه‌های برق شهرستان چادگان که بر اثر باران شدید و طوفان آسیب دیده بودند، اصلاح و بازسازی شد. بارندگی و طوفان شدید طی 2 روز گذشته تاکنون موجب آسیب به شبکه‌های برق این شهرستان شده و بیش از 130 مورد خاموشی بی‌برنامه در 63 روستای شهرستان چادگان رخ داده است.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار