رییس مدیریت بحران استان اصفهان گفت: تمامی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) که منازل آن ها بیمه بوده به صورت کامل خسارت های وارده را دریافت خواهند کرد و همچنین افرادی که زیرمجموعه بهزیستی نیز بوده اند یا در روستاییانی که بیمه مسکن باشند نیز بیمه به صورت کامل خسارت آن ها پرداخت می شود.
کد خبر: ۷۲۹۴۴۰
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶ 29 March 2019

به گزارش تابناک، منصور شیشه فروش با اشاره به وضعیت نامناسب این شهرستان در محله قلعه و تخریب های صورت گرفته در این منطقه تصریح کرد: شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و شهرستان به صورت همزمان با حضور مدیران کل بنیاد مسکن و دفتر شهری استانداری و همچنین معاونان اداره کل راه و شهرسازی، معاونان کمیته حضرت امام و مسئولان جمعیت هلال احمر استان در این جلسه حضور داشتند.

وی با اشاره بررسی ابعاد حادثه در این جلسه خاطرنشان کرد: با جمع بندی خسارت های ناشی از این حادثه در شهرستان قرار بر این شد تا با ابلاغ خسارت ها به استان در هفته آینده این موضوع به تهران گزارش شود و پیگیری های لازم انجام گیرد.

رییس مدیریت بحران استان اصفهان خاطرنشان کرد: تمامی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) که منازل آن ها بیمه بوده به صورت کامل خسارت های وارده را دریافت خواهند کرد و همچنین افرادی که زیرمجموعه بهزیستی نیز بوده اند یا در روستاییانی که بیمه مسکن باشند نیز بیمه به صورت کامل خسارت آن ها پرداخت می شود.

وی اظهار کرد: با همکاری بنیاد مسکن تسهیلات پیش‌بینی شده برای بازسازی و همچنین طرح بازآفرینی شهری برای مناطق خسارت دیده شهری و روستایی تدابیر لازم به عمل آید و در یک بازه زمانی برای بازسازی آن‌ها اقدام شود.

شیشه فروش با اشاره به اهمیت موضوع در محله کوشک و قلعه متذکر شد: با توجه به فرسودگی خانه ها در بخشی از این مناطق مقرر شد تا با محوریت جمعیت هلال احمر اسکان اضطراری برای آنان انجام بگیرد تا رفع خطر شود البته باید هشدارهای لازم به این مناطق داده شود.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار