رئیس کل دادگستری استان اصفهان از اجرای حکم اعدام قاتل ملیکا خبر داد.
کد خبر: ۷۰۳۶۸۸
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰ 15 January 2019

به گزارش تابناک به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، احمد خسروی‌وفا اظهار داشت: سحرگاه امروز حکم قاتل ملیکای 5 ساله، اهل و ساکن فلاورجان اصفهان که در شعبه اول دادگاه کیفری یک دادگستری استان به اعدام و قصاص نفس محکوم شده بود در یکی از میادین اصلی شهرستان فلاورجان و در ملأ عام به اجرا درآمد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان خاطرنشان کرد: متهم این پرونده در مهر ماه سال جاری در پی یک معامله شوم مواد مخدر، ملیکا طفل 5 ساله فلاورجانی را به گروگان گرفته و به قتل رسانیده بود و با اقدامات سریع قضایی در کمتر از 24 ساعت دستگیر و در کمترین زمان مورد محاکمه قرار گرفت.

وی یادآور شد: در این پرونده قضات شعبه اول دادگاه کیفری یک استان اصفهان متهم را به جهت قتل ملیکا به قصاص، نسبت به زنای به عنف به فرد دیگری به اعدام، آدم ربایی 20 سال حبس، ایراد ضرب و جرح عمدی به 7 سال حبس، از بابت حبس غیر قانونی طفل و خواهر و برادر وی به 4 سال حبس و برای کودک آزاری به 9 ماه حبس و نیز پرداخت دیه در حق اولیای دم و شکات محکوم کردند.

خسروی‌وفا حفظ امنیت و آسایش عمومی را مهم‌ترین رسالت دستگاه قضایی اعلام و تصریح کرد: بی‌شک دستگاه قضایی استان اشد مجازات‌های قانونی را برای متجاوزان به جان، مال و ناموس مردم و مخلان نظم و امنیت جامعه اعمال خواهد کرد.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار