کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: بعدازظهر امروز سامانه بارشی وارد اصفهان می شود که فعالیت این سامانه از مناطق غربی و جنوبی استان آغاز و به تدریج به مناطق مرکزی و شرقی نیز کشیده خواهد شد.
کد خبر: ۷۰۱۰۰۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵ 08 January 2019

به گزارش تابناک، فاطمه زهرا سیدان اظهار کرد: نقشه های هواشناسی بیانگر گذر موج ناپایداری از بعدازظهر امروز برروی آسمان استان است که بر این اساس افزایش ابر، بارش برف و بارانبرای مناطق غربی و جنوبی استان پیش بینی می شود.
وی افزود: از اوایل وقت فردا بارش برای مناطق شرقی و مرکزی استان نیز پیش بینی می شود.
 کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان ادامه داد: این سیستم بارشی اواخر وقت روز چهارشنبه از استان خارج می شود که برای روز پنجشنبه نیز جو پایدار و شرایط مه آلودگی پیش بینی می شود.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به بارش های ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: بیشترین میزان بارش در سمیرم با ۱۲.۴ و ده سانتی متر برف و اصفهان نیز ۰.۴ میلی متر باران گزارش شده است.
سیدان در خصوص وضعیت دمای هوا طی۲۴ آینده گفت: میانگین دمای هوا دو تا سه درجه افزایش می یابد که بر این اساس دمای هوای اصفهان در گرمترین ساعات به ۱۱ درجه سانتی گراد بالای صفر و در سردترین ساعات به یک درجه زیر صفر می رسد . 
وی خاطر نشان کرد: در این بازه زمانی، اران و بیدگل با دمای ۱۸ درجه سانتی گراد گرمترین و بویین میاندیشت با دمای چهار درجه سانتی گرد سردترین شهر استان پیش بینی می شود. 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار