هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان با حضور ۷۶ شرکت از سراسر کشور برگزار می‌شود.
کد خبر: ۶۸۱۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹ 18 November 2018

به گزارش تابناک : این نمایشگاه طی روزهای 29 آبان تا دوم آذرماه و در فضایی بالغ بر 4 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی استان واقع در پل شهرستان برپا می‌شود.

شرکت‌های معتبری از استان های اصفهان، تهران، البرز، چهارمحال و بختیاری و خراسان رضوی در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند تا کالاها و خدمات خود در حوزه‌های تجهیزات و تاسیسات گرمایشی، تجهیزات و سیستم‌های سرمایشی و تهویه مطبوع، لوازم، خدمات و صنایع وابسته تاسیساتی، لوله و اتصالات و تجهیزات برقی و الکترونیکی سرمایشی و گرمایشی را به نمایش عمومی بگذارند.

این نمایشگاه شرایطی فراهم آورده تا سازندگان و تولیدکنندگان تجهیزات مرتبط با سرمایشی و گرمایشی از استان‌های مختلف کشور و همچنین کشورهای خارجی در این نمایشگاه گرد هم جمع شوند و آخرین دستاوردها، نوآوری‌ها و محصولات خود نظیر تجهیزات تهویه هوا، مبدل‌های حرارتی، تجهیزات سرمایشی، یخچال‌ها، آب‌گرم‌کن‌ها و... را به نمایش بگذارند.

این نمایشگاه از ساعت 15 تا 21 روزهای 29 آبان تا دوم آذرماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برای بازدید عموم دایر است.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار