عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتقاد به برخی افراد و نهاد‌های مخالف شفافیت در کشور گفت: برخی با شفافیت مخالف هستند، زیرا منافع آنان با شفاف شدن امور به خطر می‌افتد.
کد خبر: ۶۸۰۱۱۹
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸ 15 November 2018

به گزارش تابناک : مرتضی نبوی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در  نخستین کنگره سراسری جامعه اسلامی مدیران که از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه (۲۴ آبان) در  سالن همایش‌های مسجد امام صادق (ع) واقع در میدان فلسطین برگزار شد، نبویان با اشاره به کارآمدی پیشرفت و مدیریت جهادی گفت: یکی از تعاریف سیاست این است که روابط را تنظیم کند، در پیشینه قانونگذاری از مشروطیت تا کنون مبتنی بر فقه اسلامی بوده و در آن زمان یکی از درخشان ترین قوانین اساسی بود.

عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام اظهار کرد: اولا تعریف از سیاست تنظیم روابط اجتماعی این است که سیاست مداران رهبری این روابط را بر عهده دارند و در جامعه اسلامی، ولی فقیه رهبر و تنظیم کننده روابط اجتماعی است.

وی خاطرنشان کرد: مدیران ما باید امروز باید روابط را با توجه به سامانه‌ها انجام دهند، معتقدم بزرگ‌ترین خدمتی که تشکل‌ها به ویژه تشکل جامعه مدیران می‌تواند انجام دهند این است که جوان تحصیل کرده را جذب کنند و به آن‌ها آموزش دهند تا آن‌ها مدیریت را بر عهده بگیرند.

نبوی تصریح کرد: شفافیت یعنی ما بتوانیم مطابق عصر اطلاعات کار‌های خود را با سامانه‌ها انجام دهیم تا مردم به نظام اطمینان پیدا کنند

وی با انتقاد به برخی افراد و نهاد‌های مخالف شفافیت در کشور اظهار کرد: شما می‌دانید که چرا برخی با شفافیت مخالف هستند، زیرا منافع آن‌ها با شفاف شدن امور به خطر می‌افتد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار