رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشورمان امروز جمعه با برگزاری چهار دیدار وارد هفته‌ یازدهم می‌شود.
کد خبر: ۶۷۵۳۹۸
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳ 02 November 2018

به گزارش تابناک : رقابت های لیگ برتر فوتبال  کشورمان از امروز جمعه 11 آبان با برگزاری چهار دیدار وارد هفته  یازدهم می شود که دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و پیکان تهران به دلیل جايگاه 2 تیم در جدول از حساسیت بالایی برخوردار است.

ادامه  این رقابت ها در روز های شنبه، دوشنبه و جمعه (18 آبان) پیگیری خواهد شد.

سپیدرود رشت – پارس جنوبی جم  (جمعه 11 آبان) ( ساعت: 15:30 – ورزشگاه سردار جنگل رشت)

هفته ی يازدهم ليگ برتر فوتبال/ جدال حساس تراكتورسازی و پيكان / دايی و قلعه نويی به هم رسيدند

تیم های فوتبال  سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم در حالی در هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند که سرخپوشان رشتی اوضاع خوبی در جدول ندارند و از 10 دیدار قبلی خود در لیگ برتر تنها سه امتیاز کسب کرده و هیچ بردی نداشته اند، اما شاگردان تارتار در تیم پارس جنوبی عملکرد بهتری داشته اند و با کسب 13 امتیاز در رتبه هشتم قرار دارند.

تیم های پارس جنوبی جم و سپیدرود در فصل گذشته ی رقابت های لیگ برتر 2 بار به مصاف هم رفته اند که سهم هر کدام از تیم ها یک پیروزی بوده است.

استقلال خوزستان – نفت مسجد سلیمان  ( جمعه 11 آبان) (ساعت:15:30 – ورزشگاه غدیر اهواز)

هفته ی يازدهم ليگ برتر فوتبال/ جدال حساس تراكتورسازی و پيكان / دايی و قلعه نويی به هم رسيدند

شاگردان داریوش یزدی در تیم فوتبال استقلال خوزستان هفته ی گذشته پس از 2 باخت  متوالی در لیگ برتر توانستند مقابل تیم فولاد خوزستان به تساوی دست پیدا کنند و تا حدودی فشار ها را از روی خودشان برداشتند ، این تیم با 10 امتياز در رتبه  سینزدهم  جدول قرار دارد. در آن طرف میدان شاگردان علیرضا مرزبان در تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان پس از گذشت 10 بازی هنوز نتوانسته اند پیروزی  در لیگ برتر کسب کنند و با کسب چهار امتیاز در رتبه ی پانزدهم قرار گرفته اند و شديدا به برد در اين ديدار نياز دارند تا اندكی ازخشم هوادارانشان كاسته شود.

پدیده مشهد – نساجی مازندران (جمعه 11 آبان) (ساعت:16:00 – ورزشگاه امام رضا (ع) )

هفته ی يازدهم ليگ برتر فوتبال/ جدال حساس تراكتورسازی و پيكان / دايی و قلعه نويی به هم رسيدند

صدرنشین این روزهای لیگ برتر فوتبال كشورمان در حالی که با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می کند باید در ورزشگاه خانگی خود به مصاف شاگردان جواد نکونام در تیم فوتبال نساجی مازندران برود. از آن طرف تیم نساجی مازندران که در سه دیدار خود تنها 2 امتیاز کسب کرده به دنبال پیروزی در این دیدار است تا رضایت هوادارانش را جلب کند.

تیم فوتبال پدیده مشهد در این فصل از رقابت های لیگ برتر فوتبال عملکرد خیلی خوبی داشته و با کسب 22 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم فوتبال نساجی مازندران با کسب هشت امتیاز در رتبه چهاردهم قرار گرفته است.

پیکان تهران – تراکتورسازی تبریز (جمعه 11 آبان) ( ساعت: 16:40– ورزشگاه شهر قدس)

هفته ی يازدهم ليگ برتر فوتبال/ جدال حساس تراكتورسازی و پيكان / دايی و قلعه نويی به هم رسيدند

در حساس ترین بازی هفته ی یازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال كشورمان  شاگردان مجید جلالی در تیم فوتبال پیکان به مصاف شاگردان محمد تقوی در تیم  فوتبال تراکتورسازی تبريز می روند. حساسیت این دیدار به این دلیل است که 2 تیم در جدول با 16 امتیاز به ترتیب در رتبه های چهارم و پنجم قرار دارند و هر کدام از تیم ها با پیروزی در این بازی می تواند به صدر جدول نزدیک شوند و گام بزرگی برای کسب عنوان قهرمانی نیم فصل بردارد.

تیم پیکان در فصل گذشته ی لیگ برتر توانست  تراکتورسازی را در هر 2 دیدار رفت و برگشت شکست دهد.

صنعت نفت آبادان – فولاد خوزستان (شنبه 12 آبان) (ساعت: 16:45 – ورزشگاه تختی آبادان)

هفته ی يازدهم ليگ برتر فوتبال/ جدال حساس تراكتورسازی و پيكان / دايی و قلعه نويی به هم رسيدند

شاگردان پائولو سرجيو در تيم فوتبال صنعت نفت آبادان با وجود به نمايش گذاشتن بازی با كيفيت در اكثر ديدارشان اما هنوز نتوانسته اند امتیازات لازم را جمع آوری کند و اين تيم نخستين بردش را در هفته ی نهم كسب كرد.

در آن طرف میدان اوضاع تیم فوتبال فولاد خوزستان هم به خوبی پیش نمی رود و پس از تغییر و تحولات در اعضای کادرفنی  و آمدن ايلی استان اين تيم نتوانسته پيروزی را به دست آورد، نتايج ضعيف فولاد مردان باعث شد تا هواداران در بازی هفته گذشته اين تيم مقابل استقلال خوزستان شعار هايی را بر عليه مديران اين باشگاه سر دهند.

هر 2 تيم با 10 امتياز به ترتيب در جايگاه يازدهم و دوازدهم جدول قرار دارند و با پيروزی در اين ديدار می توانند سر و سامانی به اوضاع خود در جدول بدهند.

اين ديدار به دليل رفتارهواداران آبادانی در بازی مقابل پيكان  با  حكم كميته انضباطی فدراسيون فوتبال بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

ماشین سازی تبریز – استقلال تهران (دوشنبه 14 آبان) (ساعت: 15:00 – ورزشگاه بنیان دیزل)

هفته ی يازدهم ليگ برتر فوتبال/ جدال حساس تراكتورسازی و پيكان / دايی و قلعه نويی به هم رسيدند

شاگردان وينفرد شفر در تيم فوتبال استقلال تهران به دنبال برد مقابل تيم فوتبال ماشين سازی هستند تا باخت هفته ی گذشته مقابل سپاهان را فراموش كنند و از مدعيان قهرمانی برای نيم فصل عقب نمانند در آن طرف هم شاگردان رضا مهاجری در تيم ماشين سازی پس از سه تساوی متوالی به دنبال برد در اين ديدار خانگی هستند تا به جمع تيم های بالای جدول اضافه شوند.

تيم استقلال تهران با 14 امتياز در رده هفتم و تيم ماشين سازی با 10 امتياز در رتبه دهم جدول قرار گرفته اند.

سپاهان اصفهان – سايپا ( جمعه 18 آبان) (ساعت: 16:30 – ورزشگاه نقش جهان)

هفته ی يازدهم ليگ برتر فوتبال/ جدال حساس تراكتورسازی و پيكان / دايی و قلعه نويی به هم رسيدند

تيم فوتبال سپاهان اصفهان با هدايت امير قلعه نويی اين فصل را بر خلاف فصل گذشته با قدرت شروع كرده و توانسته با 22 امتياز در رده ی دوم جدول و در فاصله ی يك امتيازی صدرنشين ليگ قرار بگيرد.

تيم فوتبال سايپا هم با هدايت علی دايی پس از ديدار جنجالی هفته ی گذشته مقابل پرسپوليس به دنبال برد دراين ديدار است تا از تعقيب كنندگان صدر جدول عقب نماند.

تيم سپاهان با 22 امتياز در رده ی دوم و تيم سايپا با 15 امتياز در رده ی ششم جدول قرار دارند.

گفتنی است ديدار 2تيم فوتبال پرسپوليس تهران و ذوب آهن اصفهان به دليل حضور تيم فوتبال پرسپوليس در فينال ليگ قهرمانان آسيا به تاريخ ديگری موكول شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار