فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به تشکیل قرارگاه عملیاتی امام علی (ع) در این فرماندهی از هوشیاری و آمادگی کامل ماموران پلیس برای مقابله با تهدیدات امنیتی خبر داد.
کد خبر: ۶۷۴۷۲۷
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵ 31 October 2018

به گزارش تابناک : سردار مهدی معصوم بیگی در نخستین جلسه قرارگاه امام علی (ع) اظهار  داشت: این قرارگاه از روز قبل از اربعین امام حسین (ع) تشکیل و ماموریت آن تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

وی ماموریت قرارگاه عملیاتی امام علی (ع) را برنامه ریزی و نظارت بر اجرای طرح‌های انتظامی، ترافیکی و امنیتی در مراسم‌های مربوط به سوگواری اربعین سید و سالار شهیدان و همچنین مراسم های دهه پایانی ماه صفر عنوان کرد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه نظام سلطه همیشه به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی است به جنگ روانی دشمن برای اجرای مرحله دوم تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران اشاره کرد و گفت : همه ما وظیفه داریم که میزان آمادگی و هوشیاری خود را نسبت به گذشته افزایش دهیم.

وی از هماهنگی و انسجام بالای دستگاه‌های امنیت ساز در استان اصفهان خبر داد و تصریح کرد: امروز انسجام خوبی بین دستگاه‌های امنیت ساز وجود دارد و با همکاری ، هم افزایی ، هم جهتی و همگرایی  همه دستگاه‌های مرتبط به ویژه شورای تامین استان و شورای تامین شهرستان ها در شرایط بسیار خوبی قرار داریم.

سردار معصوم بیگی از هوشیاری و آمادگی کامل ماموران پلیس برای مقابله با تهدیدات امنیتی خبر داد و اظهار داشت: علاوه بر نیروی انتظامی عزیزان سپاه و بسیج نیز با آمادگی کامل در صحنه حضور دارند و یقین دارم که مردم ولایتمدار و حزب الهی اصفهان نیز با بصیرت بالای خود تودهنی محکمی بر دهان دشمنان خواهند زد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار