مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر یکصد هزار کارت ملی هوشمند در ادارت ثبت احوال اصفهان رسوب شده است، گفت: ۳ میلیون و ۱۳ هزار کارت ملی از ابتدای طرح تا پایان شهریور سال جاری در استان اصفهان صادر شده است.
کد خبر: ۶۶۶۴۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰ 11 October 2018

به گزارش تابناک :حسین غفرانی با اشاره به اعتبار کارت ملی طرح قدیم تا اسفند ماه سال جاری اظهار داشت: افرادی که هنوز ثبت‌نام نکرده‌اند، هر چه زودتر اقدام کنند.

وی افزود: از ابتدای طرح تا پایان شهریور، 3 میلیون و 13 هزار کارت ملی هوشمند در استان اصفهان صادر شده است.

مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان با بیان اینکه نزدیک به 24 درصد از جامعه هدف استان اصفهان کارت ملی هوشمند دریافت نکرده‌اند، گفت: افرادی تا کنون برای تعویض کارت ملی خود اقدام نکرده‌اند، هر چه زودتر به مراکز صدور مراجعه کنند چرا که عدم مراجعه آنها، نتیجه­ای جزء تاخیر در کار خدمات رسانی، عدم اجرای کامل پروﮊه و ایجاد مشکل برای خود مردم در بر نخواهد داشت.

وی تصریح کرد: کسانی که برای دریافت کارت ملی هوشمند، پیش ثبت‌نام کرده‌اند، برای ادامه فرایند به مراکز مراجعه کنند در غیر این صورت نوبت آنها از بین خواهد رفت.

غفرانی افزود: در حال حاضر یکصد هزار کارت ملی هوشمند در ادارت ثبت احوال اصفهان رسوب شده که مالکان آنها هنوز برای دریافت مراجعه نکرده‌اند.

مدیرکل ثبت احوال استان ادامه داد: از این تعداد کارت ملی رسوب شده، 40 هزار عدد آنها مربوط به سال‌های گذشته است

وی با اشاره به تنوع و انعطاف کارت ملی هوشمند، اظهار داشت: کارت ملی هوشمند، تکمیل کننده چرخه دولت الکترونیک است و کشورهایی که از آن استفاده کرده­اند، مزایای بی­نظیری در متن و عملکرد این کار تجربه کرده­اند.

غفرانی خاطر نشان کرد: در حال حاضر 144 دفتر خدمات مورد نیاز برای صدور کارت ملی هوشمند، به مردم اصفهان ارائه می­کنند و اداره ثبت احوال، دفاتر پیشخوان دولت و ادارات پست از جمله این دفاتر هستند.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار