مرکز تخصصی و فوق تخصصی شبانه‌روزی شهدا با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افتتاح شد.
کد خبر: ۶۶۳۶۲۸
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴ 05 October 2018

به گزارش تابناک : مرکز تخصصی و فوق تخصصی شبانه‌روزی شهدا امروز با حضور سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار غلامرضا سلیمانی فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان و قدرت‌اله نوروزی شهردار اصفهان افتتاح شد.

درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شبانه‌روزی شهدا واقع در ضلع شمالی سپاهان‌شهر در مساحتی بالغ بر 7 هزار متر مربع و زیربنایی بالغ بر 12 هزار متر مربع در دوطبقه و فضاهای جانبی احداث شده است.

این مرکز درمانی شامل بخش‌ها و کلینیک‌های تخصصی و فوق تخصصی بسیار مجهز و پیشرفته‌ای است که با هدف ارائه خدمات درمانی بسیار مطلوب و با کیفیت به عموم مردم اصفهان و خانواده‌های نیروهای مسلح و ایثارگران دایر شده است.

عملیات ساختمانی این مرکز از سال 1393 آغاز و در پایان سال 1395 به اتمام رسید و پس از آن با دستور فرماندهی سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان تجهیز آن آغاز شد؛ این مرکز درمانی مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی روز دنیا و دارای بخش‌ها و کلینیک‌های تخصصی و فوق تخصصی است.

رادیولوژی مجهز و پیشرفته تمام‌اتوماتیک و تمام‌دیجیتال، سونوگرافی پیشرفته 3 بعدی و 4 بعدی، ماموگرافی، دستگاه سنجش تراکم استخوان، آزمایشگاه، کلینیک گوارش، کلینیک پوست و مو، کلینیک گوش و حلق و بینی، کلینیک مغز و اعصاب، کلینیک قلب، کلینیک طب فیزیکی، کلینیک زنان و مامایی، کلینیک چشم‌پزشکی، کلینیک دندانپزشکی و داروخانه شبانه‌روزی از جمله امکانات این مرکز است.

درمانگاه‌های فوق تخصصی این مرکز شامل ریه، خون، آسم و آنکولوژی، عفونی، گوارشی، غدد، نفرولوژی، روماتولوژی، نوزادان، ایمونولوژی، درمانگاه‌های تخصصی شامل اطفال، جراحی عمومی، جراحی اعصاب، داخلی، ارولوژی، ارتوپدی، روانپزشکی، طب سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از افتتاح مرکز تخصصی و فوق تخصصی شبانه‌روزی شهدا، از بخش‌های مختلف این مرکز بازدید به عمل آورد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار