نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس گفت: دولت در شرایط فعلی باید تیم اقتصادی خود را تقویت و ترمیم کند و طبیعتا اگر دولت اقدام به تقویت تیم اقتصادی نکرد باید مجلس وارد عمل شود چنانکه همین‌گونه شده است.
کد خبر: ۶۵۴۵۷۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴ 12 September 2018

به گزارش تابناک اصفهان؛ حجت‌الاسلام و المسلمین سید صادق طباطبایی نژاد پیرامون طرح استیضاح وزیر صنعت در مجلس با بیان اینکه دولت در شرایط فعلی باید تیم اقتصادی خود را تقویت و ترمیم کند، اظهار داشت: اما نسبت به سایر مسئولیت‌ها به نظر می‌رسد نیاز به ثبات و آرامش است.

وی افزود: طبیعتا اگر دولت اقدام به تقویت تیم اقتصادی نکرد باید مجلس وارد عمل شود چنانکه همین‌گونه شده است.

نماینده مردم اردستان در مجلس با بیان اینکه کمیسیون اقتصادی و کشاورزی مجلس مامور بررسی راهکار و ارائه پیشنهاد در مورد ساماندهی وضعیت اقتصادی هستند، تصریح کرد: البته کمیسیون صنایع هم درگیر این مسئله است و آنچه مهم است اطمینان و آرامش بازار مهمترین هدف است.

طباطبایی‌نژاد پیرامون پیگیری طرح‌های صنعتی در شهرستان گفت: احداث کارخانه روغن اکستراکت در شهرک صنعتی اردستان با مشکل محیط زیست برخورد کرد که با پییگری‌های انجام شده قرار شد محل احداث این کارخانه کمی جابجا و تغییر کند و روال عادی کار انجام شده است.

وی پیرامون پیگیری‌های انجام شده برای احداث کشتارگاه مرغ که یکی از اهداف بلند مدت شهرستان حداقل در 20 سال اخیر بوده است، اظهار داشت: در دو سال اخیر با تشویق سرمایه گذار و خریداری یکی از مجوزهای معطل مانده گذشته، کار به سرمایه گذار جدید واگذار شده است که البته به دلیل مسائل مالی پیش آمده برای سرمایه گذار سرعت کار کم است اما در چند ماه اخیر مشکل کمی حل شده و روند کار سرعت بهتری گرفته است و نقشه طرح تهیه و حفر چاه و دیوار کشی مجموعه هم انجام شده و در حال انجام است.

نماینده مردم اردستان در مجلس در مورد وضعیت کارخانه دنیای فلز اردستان اظهار داشت: آخرین صحبتی که با افراد مربوطه انجام شده اظهار کردند که تا ماه‌های اول پائیز خبر چگونگی وضعیت آینده این کارخانه را خواهند داد.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار