معاون برنامه‌ریزی و منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: با تکمیل و افتتاح پروژه‌های راه‌سازی شهرستان فلاورجان، بخشی از بار ترافیکی محورهای مواصلاتی استان اصفهان کاهش می‌یابد.
کد خبر: ۶۲۷۱۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷ 05 July 2018

به گزارش تابناک : رضا امینی پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های راه و شهرسازی فلاورجان در جمع خبرنگاران اظهارکرد: باعث خرسندی است که امروز به دعوت نماینده شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی از پروژه‌های در حال تکمیل شهرستان فلاورجان بازدیدی انجام شد.

وی افزود: تکمیل و افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان فلاورجان قطعاً مشکلات راه‌های مواصلاتی و ارتباطی شهرستان فلاورجان و استان اصفهان را کاهش خواهد داد که امید است با زمان‌ مشخص‌شده توسط پیمانکاران، این پروژه‌ها هرچه زودتربه سرانجام برسند.

معاون برنامه‌ریزی و منابع وزارت راه و شهرسازی با بیان این که بزرگراه نجف‌آباد از شهرستان فلاورجان عبور می‌کند، گفت: در صورت تأمین منابع مالی و به بهره‌برداری رسیدن این پروژه دسترسی مناسبی برای شهرستان فلاورجان و شهرهای در طول مسیر صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با مصوبه هیأت‌دولت برای بزرگراه نجف‌آباد، اقدامات مهمی در جهت تکمیل این پروژه صورت گیرد چراکه بخشی از بار ترافیکی محورهای مواصلاتی استان اصفهان کاهش می‌یابد.

امینی اذعان داشت: تخصیص اعتبارات پروژه‌های عمرانی جاری کشور فقط صرفاً از منابع شهرستانی نیست بلکه از طریق منابع ملی انجام می‌گیرد که البته توجه به تخصیص اعتبارات شهرستانی نیز مهم است؛ اعتبارات عمرانی شهرستان‌ها قطعاً ناچیز بوده و برای تکمیل پروژه‌های بزرگ در شهرستان‌ها نیازمند مصوبه برای تخصیص اعتبارات ملی است.

وی تصریح کرد: کندی روند اجرایی پروژه‌های راه و شهرسازی شهرستان فلاورجان بیشتر به دلیل مشکلات تخصیص بودجه بوده که امید است با تأمین و اختصاص هرچه سریع‌تر آن‌ها، شاهد به ثمر رسیدن پروژه‌های جاری این شهرستان باشیم.

 

 

منبع : فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار