عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت:‌ جدیتی برای حل مشکل آب اصفهان ندارند و لذا از رئیس‌جمهور می‌خواهم تا در نشست مشترک با مجمع نمایندگان استان موضوع به طور مستقیم در جریان موضوع باشد و آن را پیگیری کند.
کد خبر: ۴۸۷۷۹۵
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴ 17 April 2018
به گزارش تابناک : حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی موضوع آب استان اصفهان در نشست هفته جاری هیأت دولت گفت: اگرچه رئیس‌جمهور به وزرای نیرو و کشاورزی مأموریت داده تا موضوع را پیگیری کنند اما جدیتی در این وزرا برای پیگیری موضوع دیده نمی‌شود چرا که اگر اینگونه بود، آنان به تذکرات و اخطارات نمایندگان در این باره توجه و موضوع را پیگیری می‌کردند. 

وی افزود: از رئیس‌جمهور می‌خواهم تا در نشستی با حضور نمایندگان استان اصفهان مشکل آب استان را بررسی و نقطه نظرات نمایندگان را در این باره بشنود و به طور مستقیم این موضوع را مورد توجه و پیگیری قرار دهد. 

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هیأت دولت در جلسه هفته جاری به موضوع مشکل آب اصفهان پرداخت که جای تقدیر و تشکر دارد، اما صحیح‌تر این است که آقای رئیس‌جمهور خود مستقیما به موضوع آب اصفهان ورود پیدا کند. 

حاجی دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: پیش از این نمایندگان استان اصفهان با مشکل آب شرب مردم استان اصفهان را در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور اطلاع داده بودند و خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.
منبع : فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار