برای اولین بار در کشور
طرح مشارکتی معرفی حمام های کشور بین سه شهر اراک، اصفهان و شیراز برای اولین بار اجرا شد.
کد خبر: ۴۸۷۷۷۰
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰ 17 April 2018
به گزارش تابناک اصفهان٬ با اجرای این طرح،  مسافران نوروزی در مسیر عبور از شهر اراک و شیراز با مشاهده بنرهای تبلیغاتی و دریافت بروشورها  با حمام رهنان اصفهان آشنا می شدند و با حضور در اصفهان از این مکان تاریخی دیدن می کردند.

حمام چهار فصل اراک یک اثر باستانی با مساحت ۱۶۰۰ متر مربع به عنوان بزرگ‌ترین حمام ایران در دوران قاجاریه،  حمام وکیل شیراز نمونه‌ کاملی از پیشرفت معماری در دوران زندیه و گرمابه تاریخی رهنان در منطقه ۱۱شهرداری اصفهان در دوران زندیه از جمله حمام های تاریخی کشور هستند که از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در طرح مشارکتی معرفی حمام های کشور  مورد توجه شهروندان قرار گرفتند.

رئیس موزه حمام رهنان گفت: در این طرح که از سوی موزه حمام رهنان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی  شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده بود حمام چهارفصل اراک، حمام وکیل شیراز و حمام رهنان به صورت مشارکتی با ارائه بسته های محتوایی به شهروندان معرفی شدند.

سعید صرامی اظهار کرد: براساس اجرای این طرح آمار بازدید از حمام رهنان به هشت برابر افزایش یافت و بیش از سه هزار شهروند و گردشگر داخلی از این موزه بازدید به عمل آوردند که طبق آمار به دست آمده روزانه بین 200 تا 250 مراجعه کننده داشتیم.

وی افزود: در این طرح با ارسال محتوا، بروشور و بنرهای تبلیغاتی بین سه حمام شیراز و اراک و اصفهان، هر یک از مسافران نوروزی از مبدأ با این اماکن کمتر شناخته شده آشنا شدند.

رئیس موزه حمام رهنان ادامه داد: در همین راستا با اجرای این طرح،  مسافران نوروزی در مسیر عبور از شهر اراک و شیراز با مشاهده بنرهای تبلیغاتی و دریافت بروشورها  با حمام رهنان اصفهان آشنا می شدند و با حضور در اصفهان از این مکان تاریخی دیدن می کردند.

رئیس موزه حمام رهنان با اشاره به تأثیر تبلیغات شهری در ایام نوروز گفت: تبلیغات شهری نوروز که به موضوع معرفی امکان تاریخی کمتر شناخته شده پرداخت نیز در افزایش آمار بازدیدکنندگان موزه رهنان تأثیرگذار بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار