6 کتابخانه عمومی در شهرستان اصفهان بازگشایی و افتتاح شد.
کد خبر: ۴۸۷۱۲۹
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵ 12 March 2018
به گزارش تابناک : سرپرست کتابخانه‌های استان اصفهان گفت: همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور سه کتابخانه در شهرستان اصفهان با 580 میلیون ریال هزینه افتتاح و سه کتابخانه نیز پس از باز سازی بازگشایی شد.بازگشایی و افتتاح 6 کتابخانه در اصفهان
امیر هلاکویی افزود: کتابخانه‌های عمومی مسجد الرضا، آیت الله ربانی سروش بادران و شهدای دستجا افتتاح شدند و کتابخانه‌های عمومی آیت الله فاضل ورزنه، تودشک و فرزانگان بهارستان که به مدت سه تا چهار ماه برای تعمیر و بازسازی تعطیل بودند، بازگشایی شدند.
وی افزود: کتاب های کتابخانه امیرقلی به عنوان یکی از کتابخانه‌های با بیش از ۵۰ سال قدمت اصفهان، به کتابخانه مسجد الرضا انتقال یافته است.
سرپرست کتابخانه‌های استان اصفهان با بیان اینکه حق انتفاع ساختمان کتابخانه مسجد الرضا با زیربنای 250 مترمربع به همت هیات امنای مسجد به نهاد کتابخانه‌ها واگذار شد و با هزینه ای حدود ۲۰۰ میلیون ریال تجهیز و نیروی انسانی آن تامین شده است.
امیر هلاکویی افزود: همچنین کتابخانه آیت الله ربانی با زیربنای 250 مترمربع در بخشی از مجتمع فرهنگی است که دهیاری محل آن را ساخته و به نهاد واگذار کرده و ۱۰۰ میلیون ریال از طرف اداره کل کتابخانه‌های استان برای تجهیز آن هزینه شده است.
وی گفت: کتابخانه شهدای دستجا نیز در زمینی به وسعت 500 مترمربع در دو طبقه با زیربنای 700مترمربع ساخته شده و در حدود 280 میلیون ریال برای تجهیز آن هزینه شده است.

منبع : صدا و سیما 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار