هواشناسی پیش بینی کرد
تحلیل نقشه های هواشناسی، افزایش ابر در بیشتر مناطق استان و بارش باران و برف در مناطق غربی و جنوبی و بارش باران با شدت کمتر در دیگر مناطق استان اصفهان را پیش بینی می کند.
کد خبر: ۴۸۶۶۹۹
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰ 18 February 2018
به گزارش تابناک اصفهان، رئیس اداره پیش‌ بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: تحلیل نقشه های هواشناسی، افزایش ابر در بیشتر مناطق استان و بارش باران و برف در مناطق غربی و جنوبی و بارش باران با شدت کمتر در دیگر مناطق استان اصفهان را پیش بینی می کند.

حسن خدابخش افزود: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر فعالیت امواج ناپایدار بر روی استان طی 48 ساعت آینده است.

وی گفت: افزایش ابر در بیشتر مناطق استان و در مناطق غربی و جنوبی استان بارش برف و باران و در مناطق دیگر بارش باران با شدت کمتر و وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می شود.
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: حداکثر دمای کلانشهر اصفهان 18 درجه سانتیگراد و حداقل چهار درجه سانتیگراد خواهد شد.

وی پیش بینی کرد: دمای هوای اصفهان در 24 ساعت آینده در بیشتر مناطق استان سه تا پنج درجه سانتیگراد کاهش یابد.

خدابخش وضعیت جوی کلانشهر اصفهان در روز دوشنبه (فردا) را نیمه ابری تا ابری و وزش باد و بارش پراکنده و برای روز سه شنبه، صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد پیش بینی کرد.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی اصفهان از ورزنه و مورچه خورت با 24 درجه سانتیگراد به عنوان گرمترین و برزک با یک درجه سانتیگراد به عنوان خنک ترین نقطه استان نام برد.

همچنین به گزارش مرکز پایش کیفی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان، کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به ساعت 12 ظهر امروز یکشنبه، با شاخص کیفی 74 (AQI)، سالم است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار