ذوب آهن در اولین بازی آسیایی خود شکست تلخی را تجربه کرد و بدین ترتیب امیر قلعه نویی برخلاف همتای خود روی نیمکت الدحیل کار خود را با باخت آغاز کرد.
کد خبر: ۴۸۶۵۴۸
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱ 13 February 2018

به گزارش تابناک : تیم ذوب آهن اصفهان با مربی با تجربه اش شکست تلخی را در اولین بازی آسیایی متحمل شد . شاگردان قلعه نویی که بازی را خوب شروع کردند و در دقیقه ۱۳ توسط کیروش به گل رسیده بودند ، امید بسیاری برای ثبت اولین برد در اولین بازی خود در این رقابت ها داشتند . اما بعد از تعویض قاسم حدادی فر ، ذوبی ها میانه زمین را به طور کامل به الدحیل واگذار کرده و در سه دقیقه ۲ گل دریافت کردند. بازیکنان ذوب آهن که برای جبران گل های خورده جلو آمده بودند در یک ضد حمله و بر اثر ضعف خط دفاع خود ، گل سوم را دریافت کردند تا نتیجه ی تلخی برای امیر قلعه نویی و تیمش رقم بخورد .

به گفته خود قلعه نویی بازیکنانی که وی به عنوان نفر جانشین به میدان فرستاد موفق نشدند به برتری این تیم کمکی کنند اما در روی دیگر سکه بازیکنانی که توسط بلماضی به میدان فراخوانده شدند توانستند به خوبی از عهده وظایف محوله  برآمدند.

در این گروه لوکوموتیو تاشکند با پنج گلی که وارد دروازه الوحده امارات کرد ، در صدر جدول گروه B قرار گرفت و بعد از آن الدحیل قطر در رده ی دوم حضور دارد .

ذوب آهن اصفهان هفته ی آینده و در اصفهان میزبان لوکوموتیو تاشکند خواهد بود .

قلعه نویی

منبع : پارس فوتبال 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار