مدیرکل كميته امداد استان اصفهان گفت:۷۰ واحد مسکن مددجویی نيازمندان تحت پوشش کمیته امداد استان اصفهان افتتاح و به مالكان تحويل شد.
کد خبر: ۴۸۶۴۹۷
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲ 12 February 2018
به گزارش تابناک : حمیدرضا شیران، مدیرکل كميته امداد استان اصفهان در اعلام برنامه های دهه فجر این نهاد گفت: همزمان با دهه فجر برنامه های فرهنگی ویژه مددجویان در سراسر استان برگزار و 70 مسکن مددجویی کمیته امداد استان اصفهان همزمان با دهه فجر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
وی افزود: این مسکن های مددجویی در قالب احداث و یا بازسازی با اعتباری افزون بر 51 میلیارد ریال آماده و تحویل نیازمندان شده است.
 
شیران با بیان اینکه تامین مسکن مددجویان و کمک به احداث مسکن از برنامه های این نهاد است، تصریح کرد: با مشارکت خیرین، آورده مددجویان، تسهیلات بلاعوض و تسهیلات بانکی و همکاری دستگاه های خدماتی تامین مسکن مددجویان انجام می شود.
 
وی به اشتغال مددجویان کمیته امداد هم اشاره کرد و گفت: امسال سه هزار و 500 فرصت شغلی برای زنان سرپرست خانوار ایجاد شده و با ارائه تسهیلات اشتغال زایی چهار هزار نفر از مددجویان کمیته امداد استان اصفهان در سال گذشته به خودکفایی رسیده و از تحت پوشش خارج شدند.
 
مدیرکل بهزیستی استان اصفهان ادامه داد: با خودکفایی مددجویان کرامت انسانی آن ها حفظ و زمینه اشتغال و تولید فراهم می شود و در برنامه توسعه کشور ایجاد 20 درصد اشتغال کشور باید توسط کمیته امداد انجام شود.
 
وی خاطرنشان کرد: با ایجاد کارآفرینی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد زمینه اشتغال افراد دیگر در برخی پروژه ها هم فراهم شده است.
منبع : شبستان 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار