همز‌مان با سراسر کشور، خون تمامی ایرانیان در همه شهرهای اصفهان جوشید و برای حمایت از انقلاب اسلامی به میدان آمدند.
کد خبر: ۴۸۶۴۷۸
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳ 11 February 2018

به گزارش تابناک : راهپیمایی 22 بهمن امسال نه تنها در اصفهان بلکه در تمامی شهرهای اصفهان و هرجایی که قلب ایرانیان برای کشورشان می‌تپد، شروع شد.

مردم شهیدپرور نجف‌آباد با حضور خود در صحنه یاد شهدای خود را زنده کردند و مردم این شهر با وظیفه سنگین‌تری تجدید بیعت با آرمان‌های امام و شهدا کردند چون که امسال باید به نیابت از شهید محسن حججی در صحنه حضور پیدا کنند.

مردم شهرستان فلاورجان هم همانند سراسر ملت ایران به صحنه آمدند تا درخت تنومند انقلاب را قوی‌تر کنند؛ حضور نسل‌های پنجم انقلاب در میان مردم این شهرستان قابل توجه است.

راهپیمایی 22 بهمن مردم شاهین شهر با حضور گسترده شهروندان شاهین‌شهری درحال برگزاری است؛ جمعیت انبوه راهپیمایان از سه راهی عطار تا سه راهی فردوسی درحالی که پرچم مقدس کشورمان، تمثال بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی، مقام معظم رهبری و شهدا را در دست دارند، شعارهای کوبنده ضداستعماری سر می‌دهند.

شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، ماملت آگاهیم پیروی ثارالله هیم، ما ذوالفقار حیدریم فدائیان رهبریم، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده و دست خدا بر سر ماست خامنه‌ای رهبر ماست سر می‌دهند.

مردم مبارکه هم همانند سایر مردم استان و ایران به صحنه آمده‌اند و با حمل تصاویر مقام معظم رهبری، تا تجدید بیعتی با رهبر فرزانه انقلاب داشته باشند.

راهپیمایی 22 بهمن با حضور مردم انقلابی و همیشه ‌در صحنه خوانسار آغاز شد؛ مردم ولایی و شهیدپرور خوانسار در مسیر راهپیمایی با در دست داشتن پرچم زیبای ایران و پلاکاردهایی با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیست حضور دارند تا بار دیگر انزجار قلبی خود را از استکبار جهانی اعلام  خواهند کرد.

امروز از اول صبح در روستاهای اریسمان، ده آباد، فمی و متین آباد مردم کشاورز روستایی با دستان پینه‌بسته خود جمع شدند و میثاقی دوباره با نظام و رهبری بستند.

مردم 4 شهر نطنز، بادرود، خالدآباد و طرق رود نیز باشکوهی مثال‌زدنی و غیرقابل وصف به میدان آمدند، کودک و نوجوان، پیرمرد و پیرزن، میان‌سال و جوان فرقی نداشت همه برای نظام آمدند و طبق اعتراف همه مردم امسال تماشایی‌ترین راه‌پیمایی طول تاریخ بود.

حمل پرچم 39 متری توسط جمعیت هلال‌احمر نطنز، پوشیدن لباس نظامی توسط کودکان، حضور کودکان با صورتک‌های منقش به پرچم جمهوری اسلامی، برپایی ایستگاه نقاشی کودکان شهرداری نطنز، حمل آدمک ترامپ در نطنز و بادرود و در پایان به آتش کشیدن پرچم آمریکا، اسرائیل و انگلیس از حاشیه‌های راهپیمایی امروز در شهرستان نطنز بود.

مردم شهرستان شهرضا در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یکپارچه و پرشور در خیابان‌ها حاضر شده‌اند و با ندای مرگ بر آمریکا و مرگ بر رژیم صهیونیستی، اعلام انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

مرد و زن، پیر و جوان و کودک در راهپیمایی دیده می‌شوند و در دست هر کدام از آن‌ها پلاکاردهایی با شعارهای "لبیک یا امام"، "فتنه‌گر بی‌حیا ننگت باد، نوکر آمریکا شرمت باد" قرار دارد.

راهپیمایی 22 بهمن امسال در بخش چنار رود ستودنی بود و همه آمدند با به ندای امام خامنه‌ای لبیک گفته و به دشمنان ثابت کردند همیشه در صحنه بوده و گوش به‌فرمان رهبرشان هستند.

مردم شهیدپرور و ولایت‌مدار چادگان ترک و بختیاری با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه نشان دادند در همه عرصه‌های انقلاب گوش به‌فرمان رهبر عزیزشان امام خامنه‌ای هستند.

راهپیمایان با شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند با گذشت از مسیرهای راهپیمایی، تجمع کردند.

حجت اسلام عبدالله رضایی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی چادگان در جمع مردم این دو روستا گفت: از مردم غیور بخش چنار رود تشکر می‌کنم که به ندای رهبرمان لبیک گفته و با حضور خود بار دیگر ثابت کردن پشتیبان انقلاب و ولایت هستند.

وی گفت: پایه‌های حکومت دشمنان انقلاب از نشر دین اسلام به جهانیان و کشورهای دنیا متزلزل می‌شود چون دین اسلام آگاهی بخشی بیداری مردم را به دنبال دارد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی چادگان بیان داشت: دستاوردهای انقلاب بسیار زیاد است این همه امکانات فراهم‌شده در روستا از برکات انقلاب است.

در شهر تیران هم همه مردم به صحنه آمدند و پیر و جوان، زن و مرد از همه نسل‌های انقلاب آمدند تا با حضور خود ضمانت انقلاب اسلامی را امضا کنند.

منبع : فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار