هواشناسی پیش بینی کرد:
بارش پراکنده همراه با افزایش ابر و وزش باد با ورود موج ناپایدار به استان از امروز ( چهارشنبه ) تا فردا در بیشتر مناطق استان پیش بینی می شود.
کد خبر: ۴۸۶۳۷۵
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳ 07 February 2018
به گزارش تابناک اصفهان، رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش پراکنده همراه با افزایش ابر و وزش باد با ورود موج ناپایدار به استان از امروز ( چهارشنبه ) تا فردا در بیشتر مناطق استان پیش بینی می شود.

 حسن خدابخش اظهارکرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی ناپایدار تا 2 روز آینده بر روی استان است.

وی افزود: براین اساس آسمان در بیشتر مناطق استان بصورت نیمه ابری همراه با افزایش ابر و وزش باد و احتمال بارش های پراکنده پیش‌ بینی می‌ شود.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: دمای هوا طی 24 ساعت آینده در بیشتر مناطق استان بین یک تا سه درجه سانتیگراد کاهش می یابد. 

خدابخش اضافه کرد: روز گذشته دمای هوای اصفهان در گرمترین ساعات به 19 درجه سانتیگراد و امروز ( چهارشنبه ) در خُنک ترین ساعات به پنج درجه سانتیگراد رسید.

وی برای هوای کلانشهر اصفهان در روز پنجشنبه (فردا)، افزایش ابر وزش باد واحتمال بارش پراکنده و برای روز جمعه، قسمتی ابری و غبار صبحگاهی گاهی وزش باد پیش بینی کرد.

خدابخش افزود: خوروبیابانک و چوپانان با 20 درجه سانتیگراد به عنوان گرمترین و بوئین و میاندشت با 2 درجه سانتیگراد زیر صفر به عنوان سردترین نقطه استان اصفهان اندازه گیری شده است.

همچنین به گزارش مرکز پایش کیفی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان، کیفیت هوای کلان شهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به ساعت 12 ظهر امروز چهارشنبه با شاخص کیفی 75 (AQI)، سالم اعلام شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار