ستاد امر به معروف ونهی ازمنکر اصفهان
مدیر روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: بر خلاف مطالب منتشر شده در فضای مجازی و برخی سایتها، این ستاد تاکنون هیچ شکایتی از علی کریمی نکرده است.
کد خبر: ۴۸۶۳۶۲
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰ 07 February 2018
به گزارش تابناک اصفهان، علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و مربی فعلی تیم سپیدرود رشت، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام پیامی مبنی بر شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان از او به واسطه ارتباط این ستاد با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال منتتشر کرد.

' علی شمگانی افزود: آبان ماه سال جاری گزارشی در خصوص پست های اینستاگرامی آقای علی کریمی به این ستاد واصل شد که پس از بررسی، صحت گزارش مورد تأیید قرار گرفت و این ستاد تذکر مکتوبی را برای اصلاح و ارشاد نامبرده به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

وی در عین حال تاکید کرد : در صورت ادامه روند پیش آمده این ستاد برغم میل باطنی اقدام قانونی را حق و تکلیف خود می داند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان نیز در این باره گفت: امر به معروف و نهی از منکر مراتبی دارد که از جمله آن مرتبه تذکر لسانی است و از نظر شرع بر هر مؤمنی واجب است نسبت به ترک معروف یا انجام منکر در جامعه بی تفاوت نباشد.

حجت الاسلام احمد عبداللهی نژاد اضافه کرد: این تذکر نه تنها از نظر محتوی هیچ گونه ارتباطی با فدراسیون فوتبال و موضوعات داخلی آن نداشته؛ بلکه از لحاظ زمان نیز با اختلافات اخیر ایشان و فدراسیون سازگاری ندارد.

روابط عمومی فدراسیون فوتبال نیز در اطلاعیه ای اعلام کرد: این فدراسیون فوتبال تا کنون هیچ شکایتی از آقای علی کریمی نکرده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان، پیرو خواست و یا با اطلاع فدراسیون فوتبال نبوده، اما پست های آقای کریمی همگی قابل پیگیری است که اگر این روال توهین آمیز تغییر نکند، فدراسیون فوتبال، مطابق قوانین جاری کشور اقدام خواهد کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار