استاندار اصفهان:
استاندار اصفهان تاکید کرد: ساز و کار اداری باید در جهت بسترسازی برای افزایش فعالیت اقتصادی جوانان بویژه در زمینه برندسازی باشد.
کد خبر: ۴۸۶۳۶۰
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰ 07 February 2018
به گزارش تابناک اصفهان، محسن مهرعلیزاده در حاشیه مراسم افتتاح همزمان 206 طرح کشاورزی در استان در جمع خبرنگاران افزود: دولت و مردم به عنوان صاحبان اصلی سرمایه، برای ایجاد رفاه و بهبود وضعیت معیشتی، راهی جز اتکا به خود برای افزایش تولید و جذب سرمایه ندارند. 

وی ادامه داد: تولید محصولات کشاورزی در استان با وجود اقلیم خاص و کم آبی، شرایط سختی دارد اما با این وجود اقدامات خوبی در این عرصه انجام شده است.

مهرعلیزاده خاطرنشان کرد: در یک سال اخیر بخش خصوصی حدود 800 میلیارد تومان در عرصه کشاورزی استان سرمایه گذاری کرده است و این نشان می‌دهد که می‌توان با بسترسازی مناسب زمینه مشارکت فعالان خصوصی را بیش از پیش فراهم کرد.

 امروز در ششمین روز دهه فجر، 206 پروژه کشاورزی به ارزش یکهزار و 44.8 میلیارد تومان بطور همزمان در استان اصفهان به بهره برداری رسید.

این پروژه ها در حوزه های آب و خاک و امور فنی مهندسی، تولیدات دام، طیور و آبزیان، منابع طبیعی و آبخیزداری، تولیدات گیاهی، امور عشایر و صنایع کشاورزی است.

مراسم ویژه بهره برداری از این پروژه ها، امروز با حضور استاندار و جمعی از مسئولان اصفهان در مورچه خورت از توابع شهرستان شاهین شهر و میمه واقع در شمال غربی اصفهان با بهره برداری از طرح 'فراوری و بسته بندی محصولات کشاورزی' برگزار شد.

با راه اندازی این پروژه ها علاوه بر افزایش تولید و تثبیت اشتغال برای یکهزار و 362 نفر بیش از 900 فرصت شغلی جدید ایجاد شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار