مردم به شایعات توجه نکنند
در همه جایگاههای سوخت اصفهان کارتخوان ها فعال است و مردم به شایعات منتشر شده در فضای مجازی در این رابطه توجه نکنند.
کد خبر: ۴۸۶۲۶۰
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸ 04 February 2018
به گزارش تابناک اصفهان، رئیس انجمن جایگاه داران سوخت استان اصفهان با تکذیب غیرفعال شدن کارتخوان های جایگاههای سوخت در این استان گفت: در همه جایگاههای سوخت اصفهان کارتخوان ها فعال است و مردم به شایعات منتشر شده در فضای مجازی در این رابطه توجه نکنند.

امیر آبدار ' تصریح کرد: صبح امروز اخباری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مبنی بر غیر فعال شدن کارتخوان ها در جایگاههای سوخت به دلیل اختلاف با بانک ها منتشر شد که این موضوع در اصفهان واقعیت ندارد و جایگاههای سوخت این استان همانند گذشته از طریق دستگاههای کارتخوان ( پوز ) یا پرداخت نقدی خدمات ارائه می کنند. 

صبح امروز برخی از شبکه های اجتماعی و سایت های خبری به نقل از جایگاه داران سوخت گزارش دادند: واریز با تاخیر پول از طریق کارت ‌های اعتباری و دستگاه‌های پوز به حساب جایگاه ‌داران سوخت موجب ایجاد مشکلات برای مردم و جایگاه‌ داران شده است.

این پایگاههای خبری و شبکه های احتماعی به نقل از جایگاه داران سوخت اضافه کردند: به دلیل مشکلاتی که با بانک ‌ها داریم از این پس جایگاه‌ ها فقط در قبال دریافت پول نقد، بنزین تحویل می‌ دهند.

در ادامه این مطلب آمده است: جایگاه داران سوخت با قطع کردن دستگاه‌های کارتخوان جایگاه ‌های سوخت فقط وجه بنزین را بصورت نقدی دریافت می‌ کنند و به هیچ عنوان کارت بانکی نمی‌ پذیرند.

' بهمن علی پور ' رئیس روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان نیز طی تماسی با ایرنا این خبر را تکذیب کرد.

در ایران سه هزار جایگاه عرضه سوخت بنزین و نفت و 2 هزار و 300 جایگاه عرضه سوخت ' سی ان جی ' فعال است که از این تعداد 227 جایگاه سوخت بنزین، نفت و گاز و 153 جایگاه ' سی ان جی ' در استان اصفهان است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار