رئیس حوزه هنری استان اصفهان گفت: نخستین جشنواره فیلم کوتاه "مهر سلامت" با هدف معرفی خیران سلامت در اصفهان برگزار می‌شود.
کد خبر: ۴۸۵۵۷۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲ 14 January 2018
به گزارش تابناک : مهدی احمدی‌فر با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم کوتاه "مهر سلامت" در اصفهان اظهار داشت: این جشنواره برای نخستین بار در کشور و در استان اصفهان با هدف معرفی خیرین و سلامت و حرکت‌های خیریه ای در حوزه سلامت برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری شورای سیاست‌گذاری این جشنواره بیان کرد: تا کنون چندین جلسه شورای سیاستگذاری با حضور تعدادی از متخصصان و کارشناسان حوزه سینما، خیرین بزرگ اصفهان و حوزه هنری برگزار شده است.

رئیس حوزه هنری استان اصفهان با بیان اینکه تصمیمات اولیه درباره نحوه برگزاری جشنواره مهر سلامت گرفته شده، تصریح کرد: قرار است این جشنواره در حوزه فیلم کوتاه و فیلم‌نامه برگزار شود.

وی افزود: زمان دقیق فراخوان جشنواره به طور قطعی اعلام نشده اما کارهای و هماهنگی‌های اولیه صورت گرفته امیدواریم که فراخوان جشنواره تا پایان سال اعلام عمومی شود.

اجمدی‌فر تصریح کرد: جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت نیمه نخست سال آینده در اصفهان برگزار می‌شود و در صدد هستیم که این جشنواره را به صورت ملی برگزار کنیم.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار