امام جمعه آران و بیدگل:
امام جمعه آران و بیدگل گفت: مطالبه گری و اعتراض برای استیفای حق، یکی از حقوق عامه و اساسی مردم کشور است و هر فردی باید بتواند از حق خود دفاع کند.
کد خبر: ۴۸۵۵۵۹
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰ 13 January 2018
به گزارش تابناک اصفهان،  آیت الله 'سید محمد موسوی' در خطبه های نماز جمعه آران و بیدگل بیان کرد: مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد که از جمله آنها گرانی، واردات بی رویه و حقوق های نامتعارف است که باید با تلاش مسئولان برطرف شود.

وی افزود: سیاه نمایی مداوم به گونه ای که وانمود شود هیچ کاری در کشور انجام نشده، بی انصافی است و از سوی دیگر انکار مشکلات موجود هم به نوعی خیال پردازی است.

امام جمعه آران و بیدگل بیان کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی و تلاش برای رونق تولید در کشور ضرورت است و در چنین شرایطی بودجه سال 1397 برخی نگرانی ها را به وجود آورده که باید توسط مجلس شورای اسلامی برطرف شود.

او اضافه کرد: یکپارچگی باید در برابر دشمنان حفظ شود چرا که با وحدت می توان توطئه ها و کینه توزی های دشمنان را بی اثر و نظام و انقلاب را بیمه کرد.

آیت الله موسوی گفت: رویدادهای ناخوشایندی که در برخی نقاط کشور روی داد، نشان می دهد که حساب آحاد مردم از عده ای که دنبال تسویه حساب و دشمنی با نظام اسلامی هستند، جداست و از این رو مردم با برگزاری راهپیمایی آشوبگران را محکوم کردند تا از بروز فتنه ای جدید جلوگیری شود.

وی اضافه کرد: دشمنان ایران به ویژه ایالات متحده آمریکا از همان آغاز انقلاب برای نابودی نظام اسلامی نقشه های زیادی کشیدند و حتی برخی مستکبران منطقه ای را بازیچه کردند تا با دلارهای نفتی به انقلاب آسیب بزنند که با هوشیاری و بصیرت مردم این مسائل نقش بر آب شد‌.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار