رئیس هیات فوتبال استان اصفهان : پیگیری میکنم
در هفته های اخیر از حضور عکاسان خبری مرد برای پوشش تصویری فوتبال بانوان در اصفهان ممانعت شده است و در شهرآورد جمعه گذشته بین تیم فوتبال بانوان ذوب آهن و سپاهان از حضور آنان در ورزشگاه جلوگیری شد.
کد خبر: ۴۸۵۵۵۶
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰ 13 January 2018
به گزارش تابناک اصفهان، در این خصوص رئیس هیات فوتبال استان اصفهان گفت: موضوع حضور و یا حضور نیافتن عکاسان خبری مرد در مسابقات فوتبال بانوان راپیگیری می کنم.

امیر مسعود هراتیان عصرجمعه پس از پایان مسابقه فوتبال بین تیم های فوتبال بانوان ذوب آهن و سپاهان اصفهان و ممانعت ازحضورعکاسان مرد دراین دیدار به خبرنگاران گفت: ما در مورد طرح حضور نیافتن عکاسان خبری مرد برای پوشش فوتبال بانوان تصمیم گیری نکرده ایم و اداره ورزش و جوانان تصمیم می گیرد.

وی ادامه داد: ما موظف به اجرای آن هستیم و برای حضور عکاسان خبری مرد در مسابقات فوتبال بانوان پیگیری هایی انجام شده است وقول هایی داده اند ولی من نمی دانم این طرح استانی است یاکشوری ؛ ولی پیگیری خواهم کرد ونتیجه آن به مسئولان فوتبال بانوان استان اعلام خواهد شد.

هراتیان در عین حال سالم سازی محوطه ورزشگاه ها را ضروری دانست.عکاسان خبری نیز به نشانه اعتراض به ممانعت از فعالیت عکاسان خبری ؛ شهرآورد فوتبال بانوان اصفهان را پوشش تصویری ندادند. 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار