عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: دولت اعتباراتی را در لایحه بودجه 97 پیش بینی کرده بود، اگر با آن ها در کمیسیون تلفیق موافقت نشود باید دید مجلس از کجا منابع آن ها را تامین می کند، اگر غیر از این باشد لایحه بودجه دولت دچار مشکل می شود.
کد خبر: ۴۸۵۴۷۱
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶ 10 January 2018
به گزارش تابناک : رمضانعالی سبحانی فر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره مخالفت کمیسیون تلفیق با برخی منابع درآمدی دولت در بودجه 97 گفت: در بحث های مختلف همانند حامل های انرژی و هدفمندی یارانه ها هرکجا که تبصره ای حذف شود، مجلس باید منابع درآمدی جایگزین آن را درنظر بگیرد. دولت اعتباراتی را پیش بینی کرده بود، اگر با آن ها موافقت نشود باید دید مجلس از کجا منابع آن ها را تامین می کند، اگر غیر از این باشد لایحه بودجه دولت دچار مشکل می شود.

نماینده مردم سبزوار درباره مصوبه جدید کمیسیون تلفیق درباره معافیت عوارض خروج ازکشور درباره کسانی که به مراسم اربعین حسینی می روند، اظهارکرد: اربعین یک موضوع اعتقادی، مذهبی، دینی و ارزش های مردم است، این یک عامل تشویقی و توجه به ارزش های دینی است.

سبحانی فر درپایان درباره بحث هدفمندی یارانه ها بیان کرد: بحث هدفمندی دراختیار دولت است، که تصمیم بگیرد یارانه افراد پردرآمد قطع شود. هیچ کسی نمی پسندد که بخش هایی که متمول هستند ازیارانه ها بهره مند شوند و فاصله طبقاتی افزایش یابد و باید افراد پردرآمد از لیست یارانه بگیرهاحذف شوند.

منبع : برنا 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار